Ново пребарување

ДРЖАВА

TУРЦИЈА

РЕГИОН

СИДЕ

РЕСОРТ

Titreyengöl

АЕРОДРОМ

65 km до Antalya Airport

ПЛАЖА

АВТОБУС ДО ПЛАЖА

БЕСПЛАТНО

ПЕШКИРИ

БЕСПЛАТНО

ШЕЗЛОНИ

БЕСПЛАТНО

Душеци

БЕСПЛАТНО

ЧАДОРИ

БЕСПЛАТНО

Област на плажа

Приватна плажа со песок и камчиња

Должина

70 m

Влез во морето

Песок и камчиња

КОМЕНТАРИ

Патот помеѓу хотелот и плажата. Нема подземен премин.

Автобусот до плажа сообраќа на секои 15 минути (распоред на рецепција).

Entertainment

ДИСКО

БЕСПЛАТНО

Вечерни програми

ДА

Дневни забавни програми

ДА

ИСХРАНА

Ресторани со A la carte/шведска маса

2 турски ресторани.

Работно време: 19:00-21:00 часот.

Потребна е резервација.

БАР

Лоби бар: 10:00-00:00 часот.

Бар на плажа: 10:00-18:00 часот.

Бар покрај базен: 10:00-00:00 часот.

Тераса бар: 10:00-00:00 часот.

Фитнес бар 10:00-17:00 часот.

Диско бар: 23:00-02:00 часот.

Мени за исхрана

БЕСПЛАТО

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07:00-10:30, ручек 12:30-14:30 часот, вечера 19:00-21:00 часот. Бифе.

Закуски во Бистро на плажа 10:00-17:00 часот.

Ручек во ресторан на плажа 10:00-15:00 часот.

Слаткарница 10:00-19:00 часот.

Снек бар (закуски) - околу часовникот

Вегетаријанска храна

БЕСПЛАТНО

КОМЕНТАРИ

Концептот Premium UAI работи деноноќно, вклучува безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално производство, некои увезени пијалоци.

За плаќање: некои увезени пијалоци, свежо цеден овошен сок, некои локални пијалоци.

Концептот и работното време на баровите и рестораните се предмет на промена од управата на хотелот во зависност од временските

услови и сезоната.

Инфраструктура

АМФИТЕАТАР

 

ДА

ДОКТОР

СО ДОПЛАТА

САЛОН ЗА УБАВИНА

СО ДОПЛАТА

Перење

СО ДОПЛАТА

ПРОДАВНИЦИ

ДА

Хотелот прифаќа кредитни картички

MasterCard, Visa

Паркинг за коли

БЕСПЛАТНО

ИЗНАЈМЕТЕ АВТОМОБИЛ

СО ДОПЛАТА

WiFi-ИНТЕРНЕТ МРЕЖА

БЕСПЛАТНО

КОМЕНТАРИ

Бесплатен Wi-Fi во главната зграда, во базенот, на плажа, во собите.

Базен

 Базен со топла вода

ДА

Внатрешен базен

ДА

ОТВОРЕН БАЗЕН

ДА

 

да

Коментари

Отворен надворешен базен со свежа вода, незагреан: 435 м2, длабочина 140 см

Базен со свежа вода со лизгалки, незагреан: 145 м2, длабочина 120 см

Отворен базен со свежа вода (загреан во април и октомври): 140 м2, длабочина 140 см.

Затворен базен со свежа вода (загреан од 01.11 до 07.04), 85 м2, длабочина 140 см. Работно време: 09:00-19:00 часот.

5 незагреани тобогани, работно време: 10:30-12:00 / 14:30-17:00 часот.

СПА

СПА

СО ДОПЛАТА

АМАМ

БЕСПЛАТНО

ПАРНА СОБА

БЕСПЛАТНО

САУНА

БЕСПЛАТНО

МАСАЖА

СО ДОПЛАТА

Comments

СПА-центар: 08:00-20:00 часот.

СПОРТ

ФИТНЕС

БЕСПЛАТНО

ТЕНИС ТАБЛА

БЕСПЛАТНО

ОДБОЈКА НА ПЛАЖА

БЕСПЛАТНО

СПОРТОВИ НА БОДА

СО ДОПЛАТА
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.