Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Aнталија

Област

Белек

Аеродром

26 km to

Сместување

Соби за лица со посебни потреби

5

Соби поврзани

Нема

Соби за пушачи

нема

Beach

Крпи за плажа

бесплатно

Спасувачка екипа

бесплатно

Чадори за сонце

бесплатно

Платформа

2

лежалки

бесплатно

Плажа

Приватна песочна

Долга

800 m

Услуги

Павиљони се плаќа 15% попуст за неделно изнајмување

Food

A la carte  Ала карт ресторани

7/24 - A la carte . LAGOON A la бесплатно   отворено од  08:00-11:00, 12:00-18:00. . HASIR - A la carte lunch 12:30-17:00. HASIR - Turkish A la carte, 19:00-21:30.  SAPORE - A la carte lunch бесплатно 12:00-16:00.  YAMAS on the beach - A la carte lunch 12:30-16:00. бесплатно YAMAS - A la carte fish restaurant 19:00-21:30. Со доплата. BEEF GRILL CLUB A la carte 19:00-21:30. Со доплата. PASCARELLA A la carte 19:00-21:30. Со доплата ASIAN BREEZE (Teppanyaki) A la carte 19:00-21:30 Со доплата. SAPORE (Indian cuisine), вечера 19.00-21.30. се плаќа.

Барови

Cordelia Lobby нон стоп

Lagoon 08:00-22:00.ч
Asian Breeze 19:30-22:00.ч
Beef Grill Club 19:30-22:00ч.
Caprice слаткарница  од 08:00-23:00. Десерти,палачинки

Chocolate House Belgian chocolate  од 11:00-22:00ч
Noble Irish Pub Full Bar нон стоп
C'ESPACEв од  09:00-20:00 ч
Schiller Kahve Kioks 08:00-11:00 ч.
Azure Pool Bar 09:00-00:00ч
Beach Bar 09:00-19:00ч
Carat Night Club 23:00-02:00ч
C'ESPACE VIP 09:00-20:00ч
Pier Bar 09 :00-19:00ч
Galapagos Beach Bar 09:00-02:00ч
Diamond Show Center 21:00-23:00ч
Galapagos Snack Bar (овошни коктели, сладолед) 11:00-18:00ч
Hasır Bar 11:30-23:00ч
Sapore Bar 11:30-23:00ч
Yamas Bar 11:30-23:00ч

Работно време на главниот ресторан

појадок 08:00-11:10ч, ручек 12:45-14:30ч, вечера 18:30-21:15.ч Buffet. UPUPA ресторан лоциран во детскиот клуб  за детска храна : ручек: 11:30-14:30ч попладневен чај ужина : 16:00-17:30 вечера: 18:30-20:30 ч во  Бифе за касна вечера

Услуга

UAL    се  вклучено

Амфитеатер

има

Доктор

Се плака на барање

менувачница

има

Хемиско чистење

Се плака

фризер

Се плака

продавници

има

банкомати

има

Кредитни картици кои ги прифаќа

Master Card, Visa, Euro Card, American Express

Рента кар

Се плака

WiFi

бесплатно

Услуги за деца

Игротека

има

Детски мини клуб

има

базенче

има

дадилка

Се плака

Пливачки базен

Внатрешен  базен

има

Надворешен базен

има

Тобогани водни

има

СПА ЦЕНТАР

АМАМ

бесплатно

Парна бања

Се наплаќа

сауна

бесплатно

СПОРТ

Кошарка

бесплатно

Изнајмување на точаци

Се наплаќа

футбал

бесплатно

Мини футбал

бесплатно

Голф

Се наплаќа

теретани

бесплатно

Пинг понг

бесплатно

Одбојка на плажа

бесплатно

одбојка

бесплатно

Водени спортови

Се наплаќа

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.