Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот е лоциран во Сиде, на 46 км оддалеченост од Аеродром, 13 км од водопадите на Манавгат и 9 км од античкиот град Сиде.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Вон клуб е ресорт составен од прекрасни вили сместени во бујни зелени граини, опколени со речиси тропска убавина. Сите соби се комплетно опремени и модерно декорирани.

УСЛУГА-ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан служи појадок, ручек и вечера врз база на шведска маса со интернационална храна и пијалоци на точење. Достапни се и барови и а ла карт ресторани за нарачка по мени.

ПЛАЖА И БАЗЕНИ:
Ресортот е оддалечен 450 метри од својата приватна плажа. Обезбеден е со чадори, лежалки, крпи за на плажа и бесплатен превоз од и до хотел. Покрај главниот базен, постои базен со тобогани, спа базен и базен за деца.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Игри на плажа, игри во базен, кану, нуркање, пловење, пикадо, караоке, пинг понг, билијард, соба за игри, спортови на вода, бадминтон, Аквапарк, мини клуб, мини диско, игралиште, спа центар, фитнес центар.

СПА ЦЕНТАР:
Спа центарот располага со амам, сауна, соби за масажа и професионален тим кој Ви нуди ароматерапии, третмани за лице и тело и пилинзи.

 

hvonresort.com/tr/beach

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок 
12:30 - 14:00 Ручек
12:00 - 15:45 Ѓозлеме
19:00 - 21:00 Вечера
19:00 - 21:30 А ла карт ресторани
23:00 - 00:30 Полноќна ужина
24/7 Лоби бар

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се италијански, отомански, медитерански ресторан и стек хаус.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Базени, Аквапарк, пинг понг, кошарка, одбојка на плажа, турска бања, сауна, интернет во лоби, вечерни шоуа, музика во живо.
Со доплата: Масажи, интернет во соба, моторни спортови на вода, куглање, билијард, Џакузи, фризер, доктор.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.