Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Анталија

Област:

Кунду

Аеродром:

13 км

   

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

3 стандардни соби.

Соседни соби:

Не е достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Превоз до плажа:

Бесплатен.

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камчиња (на 700 метри од хотелот).

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 15 луѓе.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Кино:

Со доплата.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување автомобил:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Интернетот е достапен само во лоби.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Дадилка:

Со доплата.

Детали:

Мини клуб за деца од 4 до 12 години со работно време: 10:00-12:00 / 14:00-16:00. 
Детски надворешен базен (незагреан) со 80 м2 и 35 цм длабочина. 
Бебиситер - $ 30 / час.

Базени

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

1 надворешен базен со свежа вода (незагреан) со 1400 м2.
1 базен со тобогани (незагреан) од 180 м2.
1 базен на затворено со 110 м2.
5 тобогани со работно време: 10:00-12:00 / 14:00-16:00.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Џакузи:

Со доплата.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Билијард:

Со доплата.

Нуркање:

Со доплата.

Сурфање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

1 тениско игралиште (осветлување со доплата, рекети и топчиња бесплатно).

А ла карт ресторани:

Италијански ресторан. 
Турски ресторан. 
Рибен ресторан. 
Работно време на рестораните од 19:00-23:00. Потребна е резервација.
Можна е една бесплатна посета во рок од минимум 7 ноќевања.

Барови:

Лоби бар - Постојано. 
Бар на базен - 10:00 - 16:00. 
Бар на плажа - 11:00 - 16:00. 
Диско бар - 23:30 - 02:00.

Диетално мени:

Бесплатно

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00 - 10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30 - 14:30, мини оброци (покрај базен и на плажа) 11:00-16:00, вечера 19:00 - 21:30, ноќна ужина 23:00 - 02:00.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Детали:

Концептот функционира постојано и вклучува локални пијалоци и сладолед.
Со доплата: Увозни пијалоци, некои вина.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.