Ново пребарување

Име: Cesars Resort Side

Категорија: 5*

Локација; 100 м, антички град: 5 км, центар: 12 км, аеродром: 65 км, супермаркет: 12 км

Други услуги

Паркинг: Има

TV room: 16:00-20:00

Диско: 23:30-02:00

Масажа: 10:00-22:00 се наплаќа

Центар за убавина: 10:00-22:00 се наплаќа

Теретана: 10:00-22:00

Game room: 10:00-20:00

Количка за бебе 10:00-20:00 се наплаќа

Детски кревет: Има

Библиотека: Има

Перење алишта: 10:00-17:00

Интернет: 10:00-00:00

Услуги кои се наплаќаат: фризерски салон, супермаркет, hairdresser, supermarket, фотограф, дуќан за сувенири, бутик, доктор. 

Активности

Тениски терен 08:00-20:00

Осветлување 20:00-00:00 се наплаќа

Тениска опрема 08:00-00:00

Пинг-Понг 08:00-00:00

Билјард: 08:00-00

Пикадо: 10:00-20:00

Одбојка: 10:00-22:00

Анимација

Услуги кои се наплаќаат: Parasailing, motor boat, banana, jetski.

Плажа & Базен

Базен за возрасни: 08:00-20:00, 1000 m2, 140-160 cm.

Базен за возрасни: 08:00-20:00, 757 m2, 140-160 cm.

Детски базен: 08:00-20:00, 30 m2, 40 cm.

Детски базен: 08:00-20:00, 5 m2, 40 cm.

Внатрешен базен: 08:00-20:00, 90 m2, 40-160 cm.

Плажа: песок, печкири за на плажа: 08:00-20:00 - 13:00-18:00, чадори: 08:00-20:00, туш-wc-соблекувална 08:00-20:00.

ХРАНА & ПИЈАЛОЦИ

Појадок: 07:00-10:00

Доцен појадок: 10:00-11:00

Ручек: 13:00-14:30

Вечера: 19:00-21:00

Ноќен бифе: 00:00-01:00

Грицки: 12:00-15:00

Палачинки: 12:00-15:00

Кафе, колачи: 15:00-16:00

Лоби бар: 10:00-00:00

Beach Bar: 10:00-17:00

Pool bar: 10:00-22:00

Game Room: 10:00-22:00

Диско: 23:30-02:00

Сладолед: 19:00-21:00

A'la Carte Ресторани

Италјанска кујна: 19:00-21:00, во тераса, услуга на маса.

Турска кујна: 19:00-21:00, Beach Bar, услуга на маса

Бесплатни пијалоци: 5 увезени пијалоци, локални пијалоци, сокови, anisette, vodka, gin, beer, топли пијалоци.

Пијалоци кои се наплаќаат: Свежо исцедени сокови, шампањ.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.