Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Белек

Област:

Богазкент

Аеродром:

40 км

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

3 стандардни соби.

Соседни соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камчиња.

Влез во море:

Песок и камчиња.

Забава

Диско:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Забава. Диско.

Дневни активности:

Спорт и релксација, активности на плажа и покрај базен.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 12 луѓе.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување автомобил:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Интернетот е бесплатен само во лоби.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Градинка:

Не е достапна.

Изнајмување бебешки колички:

Не е достапно.

Дадилка:

Со доплата.

Детали:

1 outdoor children's pool of 15 m2. 
Mini-club for children aged 4 to 12 years, opening hours from 10: 00-12: 00 and from 14: 00-16: 00. 
Babysitter on request (12 euro / hour). 
Mini disco in the amphitheater at 20.30.

Базени

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

2 outdoor pools (unheated), 345 sq.m. and 194 sq.m. 
1 базен на затворено, загреан во зимска сезона, со 94 м2 површина.
Базените функционираат од 08:00 до 20:00 часот.. 
3 тобогани за возрасни и 1 за деца со работно време од 10:00-12:00 и 14:00-16:00. Тобоганите работат од 1 Јуни до 15 Септември.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Билијард:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

А ла карт ресторани:

Рибен и скара ресторан со работно време од 19:00 до 21:00. 
Можна е една бесплатна посета за престој од 7 ноќи. Потребна е резервација.
Рестораните работат од 1 Јуни до 15 Септември.

Барови:

Лоби бар 10:00-24:00. 
Бар на базен 10:00-14:00. 
Снек бар 12:00-16:00. 
Сервис бар 10:00-24:00. 
Диско бар 23:00-01:00.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-10:30, ручек 12:30-14:00, вечера 19:00-21:00, ноќна ужина 23:30-00:00. Шведска маса. Снек барот служи мали оброци во текот на денот.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Детали:

Концептот е валиден од 10:00 до 02:00 часот, вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, некои увозни пијалоци и сладолед од 15:00 до 16:00 часот. Со доплата: Свежо цедени сокови, одредени увозни пијалоци, енергетски пијалоци.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.