Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Анталија

Област:

Кунду

Аеродром:

15 км

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

6 стандардни соби.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Понтон:

Дрвен мост.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна песочна плажа.

Влез во море:

Песок.

Забава

Диско:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Дискотеката е на затворено, влезот и пијалоците (согласно концептот) се бесплатни.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Менубачница:

Достапна.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Изнајмување автомобил:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Достапен доктор по потреба. Интернетот е бесплатен низ целиот хотел.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Градинка:

Не е достапна.

Изнајмување бебешки колички:

Не е достапно.

Дадилка:

Со доплата.

Детали:

Мини клуб за деца од 4 до 12 години, со работно време од 10:30-12:30 и 14:30-17:00. 
Бебиситер на барање.

Базени

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

Надворешен базен без греење, со свежа вода, површина 3500 м2.
Внатрешен базен со свежа вода, 165 м2, греен само во зима.). 
2 тобогани за возрасни и 2 за деца, со работно време од 10:00 до 12:00 и од 13:00-17:00.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Џакузи:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Кошарка:

Бесплатно.

Билијард:

Бесплатно.

Нуркање:

Со доплата.

Мини фудбал:

Бесплатно.

Сурфање;

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

4 тениски игралишта, опремата и осветлувањето се наплаќаат.
Во зимска сезона, условите за спорт и рекреација се менуваат во согласност со времето.

А ла карт ресторани:

Veneto: Италијанска кујна (со доплата). 
Burano: Ресторан за морска храна (со доплата). 
La Caretta: Мексикански ресторан (со доплата). 
Турски ресторан (со доплата). 
Работно време на рестораните: 19:00-21:30. 
Користењето на рестораните е ограничено и потребна е резервација.

Барови:

Лоби бар: Работи постојано. 
Витамин бар: 10:00-18:00. 
Гондола бар на базен: 10:00-18:00. 
Campanile: 10:00-00:00. 
Бар на плажа: 10:00-18:00. 
Rialto: 19:00-23:00. 
Пјаца клуб: 18:00-02:00. 
Бар во собата за игри: 12:00-23:00.

Детско мени:

Бесплатно.

Диетално мени:

Бесплатно.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:30, вечера 19:00-21:30, доцна супа 23:00-00:00. Шведска маса. Преку ден, мини оброци се достапни во кафетерија.

Концепт:

UAI

Вегетаријанска храна:

Бесплатно.

Детали:

Концептот е валиден постојано и вклучува локални пијалоци( ракија, пиво, вино, безалкохолни пијалоци) и некои увозни (виски, вермот, бренди, водка).

Со доплата: Свежо цеден сок, некои увозни пијалоци, некои локални пијалоци, флаширани пијалоци.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.