Ново пребарување

Име на хотелот: Voyage Belek Golf & Spa

Категорија: 5*

Последно реновиран: 2018 – 2019

Концепт: Ultra All Inclusive

Од аеродром: 35 км

До центар: 45 км

ПЛАЖА И БАЗЕН

Приватна плажа од 300м (фамилијарна плажа, плажа за возрасни +16 )

Работното време на надворешните базени 07:00 - 18:00, внатрешниот базен 08:00 - 20:00

Аквапарк (6 тобогани за возрасни + детски аквапарк). Достапно само од 01 април до 31 октомври. Работното време: 10:00 - 12:30  / 14:00 - 17:30

АКТИВНОСТИ

Бесплатни активности: пикадо, table tennis, одбојка, игри во базен, дневни турнири, футбал, 2 тениски игралишта, wind surf, стрелаштво, waterpolo, аеробик, boccia, јога, кугралње, теретана. 

Активности кои се наплаќаат: спортови на вода, лекции за голф, голф.

TUGI ДЕТСКИ КЛУБ - од 3 - 6 год мини клуб, 7 - 9 год мид клуб, 10 - 12 год макси клуб, 13 - 15 год тинејџерски клуб (15 јуни - 15 септември)

Активности во Мини Клуб: игралиште, правење леб, пица, торти, итн.

Работното време на Детскиот Клуб  зависи од временските услови и може да се промени без најава.

СПА ЦЕНТАР

Бесплатни услуги: турска бања, парна бања, сауна,витамин бар .

Услуги кои се наплаќаат: масажа, третмани за лице и тело.

ДРУГИ УСЛУГИ

Бесплатни услуги: Паркинг (макс. 100 автомобили), пешкири, лежалки, чадори (во базен и плажа), парна бања, турска бања, сауна, медицинска сестра, За роденден/годишница: (Со барање: приоритетна резервација за една од A’la Carte Рестораните. Роденденска карта и вино во соба.

Услуги кои се наплаќаат: Услуги за перење алишта, продавници, фотограф, продавница за сребро и часовници, продавница за накит, фризер, бутици, маркет, доктор (со барање).

ХРАНА & ПИЈАЛОЦИ

Degusto Главен Ресторан

Појадок: 07:00 - 11:00

Ручек: 12:30 - 14:30

Вечера: 19:00 - 21:30

Degusto Ресторан за возрасни (+16)

Појадок 07:00 - 10:30

Ручек 12:30 - 14:30

Вечера 19:00 - 21:30

Cuisine 24

A’la Carte Мени / пијалоци 24 часа

Традиционален турски појадок (со резервација) ќебаб (турски) 09:00 - 11:00

Закуски во снек бар (фамилијарн бар во базен) 12:30 - 16:30

Закуски во снек бар (клуб за возрасни) 12:30 - 16:00

Закуски (Лагуна) 12:30 - 16:00

Ѓозлеме 11:00 - 16:00

Degusto Главен Ресторан

Детски бифе (појадој): 07:00 - 11:00

Детски бифе (ручек): 12:30 - 14:30

Детски бифе (вечера): 19:00 - 21:30

A LA CARTE РЕСТОРАН

Wen - кинески ресторан 19:00 - 22:00

Gracias - мексикански ресторан 19:00 - 22:00

Buzuki greek - рибен ресторан 19:00 - 22:00

Kebappa - турски ресторан 19:00 - 22.00

Kebappa - турски појадок 09:00 - 11:00

Vista - италјански ресторан 19:00 - 22:00

Wen Teppanyaki - јапонски ресторан 19:00 - 22:00

Carino - стек 19:00 - 22:00


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.