Ново пребарување

Локација:

Држава:

Tурција

Регион:

Белек

Ресорт:

Kaдрие

Aеродром:

25 kм за аеродром до Анталија, .

Растојание од аеродром до центар 5км  до Кадрие

 

Сместувачки услови:

Сместување со животни:

Не.

Check-in/ Check-out : 

Пријавување по 14:00 ч од денот на пристигнување, а одјавување во  12:00 ч на денот на заминување.

Соби за непушачи:

Пушењео во соби е забрането.

Плажа:

Крпи:

бесплатно

Лежалки за сонце 

бесплатно

Душеци:

бесплатно

Чадори:

бесплатно

Плажа:

Приватна со песок.

Долга:

110 м

Диско:

бесплатно

Детали:

Без анимација.

Ресторанти и бар :

A la carte ресторанти /бифе

Чилантро: Италијански ресторант отворен од : 19: 00-22: 00. Со наплата од 15 еур по особа. 
Трајдер Спајс: Азиски ресторант/ 19: 00-22: 00. Доплата од 15 еур по особа. 
Резервации на барање.

Бар:

Доме кафе: 09: 00-02: 00. 
Пиано бар:17:00 ч
Путерс бар : 17:00 ч
Бар на пристаниште: 10: 00-18: 00.

Диетно мени:

 бесплатно

Распоред на оброци во главен ресторант

Раб.време : Лале ресторант:појадок од  06: 30-10: 30, ручек од 12: 30-15: 00, вечера од 19: 00-22: 00, закуски

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Концептот на "All Inclusive" е валиден од  06:30 до 24:00, вклучува локални пијалоци, некои странски пијалоци.

Услуги:

Детски кревет:

бесплатно

Детски стол во ресторант:

достапен

Паркинг

бесплатно

Mини клуб:

достапен

Базен:

достапен

Берберница:

со наплата

Wi-Fi:

бесплатно

Гувернанта:

со наплата 

Детали:

Лекар на барање.
Мини клуб за деца од 4 to 12 год.(не работи во зимска сезона.
Надворешен базен, беззатоплување од површина  ​​2123 м2
Внатрешен базен, без затоплување од 122м2.

Спа центар:

Хамам:

бесплатно

Сауна:

бесплатно

Maсажа:

со наплата

Спортови:

Фудбал

со наплата

Билјард:

со наплата

Сурфање:

со наплата

Теретана:

бесплатно

Пинг понг:

бесплатно

Одбојка на плажа:

бесплатно

Одбојка:

бесплатно

Водени спортови:

со наплата

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
09.00 - 11.00 Појадок
09.00 - 02.00 Доум кафе
12.00 - 17.00 Pier bars
12.30 - 15.00 Ручек
19.00 - 22.00 Вечера
Одредени локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 09 до 00 часот. Мини барот во соба се дополнува секој ден со со сода и сокови.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ
Услугата се наплаќа. Достапни се азиски и италијански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Турска бања, парна бања, сауна, фитнес центар, интернет.
Со доплата: Хемиско чистење, Џакузи, салон за убавина, доктор.

 

 

 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.