Ново пребарување

Локација:

Држава:

Tурција

Регион:

Keмер

Ресорт:

Keмер

Аеродром:

55 км од аеродром на Анталија. .

Сместувачки услиги:

Сместување со жовотни:

Не

Check-in/ Check-out : 

Пријавување по 14:00 часот на денот на пристигнување, одјавување во 12:00 часот на денот на заминување.

Забрана за пушење во соба:

Пушење не е дозволено во собите.

Плажа:

Крпи:

Бесплатно

Лежалки за сонце

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа со песок (200 м оддалечена од хотел)

Должина

75 м

Диско:

Бесплатно

Детали:

Во анимацискиот тим работат 8 аниматори, зборуваат Руски.

Ресторанти и Бар:

A la carte ресторанти  / бифе:

Мекикански ресторант,Турски ресторант,Италијански ресторант. 
Можност за една,бесплатна посета на Италијанскиот или Турскиот ресторант. 
Работно време 19: 00-21: 30. Резервација однапред.

Bar:

Базен бар – нон_стоп отворенopeн. 
Лоби бар10:00 - 24:00. 
Бар на плажа10:00 - 18:00. 
Витал бар 09:00 - 21:00. 
Диско бар 23:00 - 02:00.

Диетно мени:

Бесплатно

Распоред на работни часови, за оброци во главниот ресторант

Појадок 07:00 - 10:00, доцен појадок 10:00 - 11:00, ручек 12:30 - 14:30, вечера19:00 - 21:30, доцна вечера 22: 00-24: 00. Закуски.Во текот на денот закуските се нудат во Снек ресторантот (11: 30-16: 30).

Концепт:

 Концепт на хотелот

Детали:

 "ULTIMATE ALL INCLUSIVE" е од 10:00 to 01:00 (од 01:00 до 10:00, локални безалкохолни пијалоци,некои увозни пијалоци, сладолед.
Со доплата : свежи сокови, шампањ, некои брендирани вина, виски, ликери, бренди и флаширани пијалоци.  
Алкохол не се служи во текот на појадокот.

Услуги:

Детско креветче:

Бесплатно

Детско столче во ресторант:

Достапно

Паркинг

Бесплатно

Mини клуб:

Достапно

Базен:

Достапно

Бербер:

Со доплата

Кино:

Бесплатно

Wi-Fi :

Бесплатно

Детали:

2 надворешни детски базени, 1 внатрешен базен. 
Мини клуб за деца од 4-12 год., раб.време 10: 00-12: 30/17: 00-18: 30. 
Во главниот ресторант можност за употреба на блендер, како и затоплувач за бебешка храна.

Спа центар:

Хамам:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Масажа:

Се наплаќа

Спортви:

Мини Голф

Бесплатно

Билијард:

Се наплатува

Сурфање:

Се наплатува

Теретана:

Бесплатно

Пинг-понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Куглање:

Се наплатува

Водени спортови:

Се наплатува

Детали:                    1 курс по тенис со осветлување 40 ТЛ и опрема 40 ТЛ време траење од 1 саат..

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
11:30 - 16:30 Палачинки
12:00 - 16:30 Мали оброци
12:30 - 14:30 Ручек
13:00 - 17:00 Сладоледи
17:00 - 23:00 Чај и кафе
18:30 - 21:00 Вечера
23:30 - 00:30 Ноќна закуска
01:00 - 07:00 Сендвичи
Некои локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7. Некои увозни пијалоци се бесплатни од 10 наутро до 01 по полноќ. Мини барот во соба се надополнува со сокови секој ден.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се мексикански и италијански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Турска бања, сауна, шок тушеви, парна бања, Џакузи, базени, сеф, паркинг, интернет секаде, мини бар, тениско игралиште, фитнес центар, пикадо, аеробик, пинг понг, кино.
Со доплата: Фризер, масажи, салон за убавина, третмани, хемиско чистење, доктор, интернет кафе, перална, соба за игри, видео игри, билијард, куглање, осветлување на тениско игралиште, сурфање, џет ски, параглајдерство.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.