Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Keмер

Ресорт:

Белдиби

Aеродром:

35км од аеродром до Анталија, .

Сместувачки услови

Сместување со животни:

Не

Check-in/ Check-out: 

Одјавување по 14:00 ч. На денот на пристигнување, а одјавување во 12:00 ч., на денот  на заминување.

Соби за непушачи:

Пушењето не е дозволено во соби.

Плажа

Крпи:

Бесплатно

Лежалки за сонце: 

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопстевна плажа со песок.

Влез во море: 

Песок

Диско:

Бесплатно

Детали:

Во аниматорскиот тим се 20 особи, руски аниматори.

Услуги

Детски кревет:

Бесплатно

Детски стол во ресторантот:

Бесплатно

Паркинг:

Бесплатно

Mини клуб:

Достапно

Базен:

Достапно

Бербер:

Со наплата

Перална:

Со доплата

Wi-Fi:

Бесплатно

Детали:

1 надворешен базен. 
Мини клуб за деца од 4-12 год. 
Во главниот ресторан може да се користи блендер, како и затоплувач за храна за бебеиња.

Спа центар

Хамам:                                   

Бесплатно                                                                                                                                          

Сауна:

Бесплатно

Maсажа:

Со доплата

Спортови

Mини голф:

Бесплатно

Билијард:

Со наплата

Сурфање:

Со наплата

Теретана:

Бесплатно

Пинг понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Одбојка:

Бесплатно

Водени спортови:

Со наплата

A la carte ресторанти /бифе:

Турски , Медитерански,Мексикански, Скара, како и Морски ресторант.
Работно време 19:00 - 21:30. Резервација на барање. 
Можност за една посета на било кои ресторант.

Бар:

Базен бар 10:00 - 24:00. 
Плажа бар 10:00 - 24:00. 
Турско кафе 16:00 - 24:00. 
Диско бар 23:00 - 02:00.

Диетно мени:

бесплатно.

Распоред на оброци во главниот ресторан:

Појадок  07: 00-10: 00, доцен појадок 10:00 - 11:00, ручек 12:30 -14: 30, вечера 18:30 - 21:00, доцна вечера  23:30 - 00. Во текот на денот , закуските  и  служењето се во Снек ресторанто од 12:30 - 16:00, чај, кафе, слатки (Ланч бар) 17:00 - 23:00.

Концепт:

Ultimate All Inclusive

Детали:

Концепт на хотел "ULTIMATE ALL INCLUSIVE" во текот на целиот ден, вклучува и локални пијалоци и сладолед.Со доплата : сите странски пијалоци  и свежи сокови.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.