Ново пребарување

Локација:

Држава:

Tурција

Регион:

Белек

Ресорт:

Богазкент

Aеродром:

40км од аеродром на Анталија

Растојание од најблискиот центар 8 км од Белек.

 

Растојание до море:

400м.

Сместувачки услуги:

Сместување со животни:

Не

Check-in/ Check-out : 

Пријавување во 14:00 ч на денот на пристигнување, и одјавување во12:00 ч на денот на одјавување.

Соби за непушачи:

Пушењето не е дозволено во собите.

Плажа:

Крпи:

бесплатно

Лежалки за сонце:

бесплатно

Душеци:

бесплатно

Чадори:

бесплатно

Плажа:

Приватна плажа со песок ( оддалеченост од хотел 400м)

Трансфер до плажа:

бесплатен

Диско:

беплатно

Детали:

Трансфер до плажа на секои 10 мин  08: 00-18: 30). 
Плажата е отворена во зависност од временските услови.

Ресторант и Бар :

A la carte ресторанти /бифе

Италијански, Мексикански (со доплата), Турски, Рибен ресторанти (со доплата).
Раб.време 19: 00-21: 30. Резервација на барање.. 
Можност за едбна посета во Италијански и Турски  бесплатно, во престој од една недела.

Бар:

Базен  бар10:00 до 17:00 . 
Релакс бар  10: 00-17: 00. 
Бар на плажа 10: 00-17: 30. 
Палмерс Бар 20: 00-00: 00. 
Диско Бар00: 00-02: 00.

Диетно мени:

бесплатно

Редослед на мени во главен ресторант:

Појадок  07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-11: 00, ручек12: 30-14: 30, вечера 19: 00-21: 30, доцна вечера 23: 00-01: 00 Бифе. 
Во текот на денот ужините се сервираат на плажа баровите During 12: 00-16: 30

Концепт:

Ultimate All Inclusive

Детали:

Концептот  "ULTIMATE ALL INCLUSIVE" е во текот на денот ,вклучени локални пијалоци, сладолед.Некои странки пијалоци се нудат од operates around the clock,10:00 to 00:00.

Услуги:

Детски кревет:

бесплатно

Детски стол во ресторант:

бесплатно

Паркинг

бесплатно

Mини клуб:

достапно

Базен:

достапно

Wi-Fi 

бвесплатно

Бербер:

со наплата

Кино:

бесплатно

Детали:

Wi-Fi – во лоби и собите
Мини клуб за деца 4-12 год., раб.саати10: 00-12: 00/14: 0017: 00. 
2 отворени со свежа вода, не загреани.
1 надворешен базен ( 1/11 to 31/03). 
тобогани отворени  10: 00-12: 00/14: 00-17: 00. 
Тобогани работат во зависност од временските услови.

Спа центар:

Хамам:

бесплатно

Сауна:

бесплатно

Mасажа:

со наплата

Спорт:

Mини фудбал

бесплатно

Билијард:

со наплата

Сурфање:

со наплата

Теретана:

бесплатно

Пинг понг:

бесплатно

Одбојка на плажа:

бесплатно

Одбојка:

бесплатно

Водени спортови:

со наплата

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
12:00 - 16:30 Пица  
12:30 - 14:30 Ручек
15:00 - 17:00 Сладоледи
17:00 - 18:00 Чај, кафе и колачи
23:00 - 01:00 Вечерна закуска
01:00 - 07:00 Ноќни закуски
Сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7, а некои увозни од 10 до 01 часот, инаку се наплаќаат. Мини барот во соба се надополнува со сокови секој ден.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Турски и Италијански ресторан бесплатно еднаш неделно. Мексикански (со доплата) и Морска храна (со доплата).

АКТИВНОСТИ И УСЛУГИ:
Бесплатно:
Воден парк, главен ресторан, лоби, паркинг, интернет, бар, сауна, внатрешен и надворешен базен, тениско игралиште, мини голф, пинг понг, фитнес центар, пикадо, кошарка, тобогани, детски базен, детско игралиште, детско бифе, мини клуб, анимација за деца и возрасни.
Со доплата: Масажи, осветлување на тениски терени, изнајмување автомобили, свежо цедени сокови, перална, трговски центар, хемиско чистење, телефон, факс, доктор, центар за убавина, пилинзи, третмани, куглање, билијард, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.