Ново пребарување

Датум на отворање: 2004

Последно реновиран: 2019

Категорија: 5*

Концепт: Ultimate All Inclusive

Web-страна: www.crystalhotels.com.tr

БАЗЕНИ, ПЛАЖА & СПА

AQUAPARK POOL: длабочина:120cm

AQUAPARK POOL (ЗА ДЕЦА): длабочина: 80 cm

AQUAPARK POOL (ЗА ДЕЦА): длабочина:35 cm

НАДВОРЕШЕН БАЗЕН: длабочина:140 cm

НАДВОРЕШЕН БАЗЕН: длабочина: 140 cm

ВНАТРЕШЕН БАЗЕН: длабочина: 140 cm

ВНАТРЕШЕН БАЗЕН (ЗА ДЕЦА): длабочина: 30 cm

***СПА центарот ви овозможува да поминете уникатен одмор нудејќи третмани за тело и кожа.

АНИМАЦИЈА & ЗАБАВА

Анимација во текот на денот, вечерни емисии, концерти во живо во одредени денови, диско.

АКТИВНОСТИ & ДРУГИ УСЛУГИ

Услуги кои се наплаќаат: Видео игри, билјард, куглање, table football, опрема за тенис, jet ski / банана, падобран, сурф, резервација на голф.

Бесплатни услуги: Тениско игралиште, терен за кошарка, одбојка, фитнес центар, table tennis, пикадо, мини голф, кино.

ДРУГИ УСЛУГИ

Услуги кои се наплаќаат: Масажа, телефон, факс, спортови на вода, фризер, маркет, СПА центар, доктор, услуга за перење на алишта.

Бесплатни услуги: Турска бања, сауна, парна бања, паркинг, чадори, лежалки, пешкири на плажа и базен, сеф, интернет, кино.

A la carte ресторанти /бифе:

Италијански, Мексикански (со доплата), Турски, Рибен ресторанти (со доплата).
Раб.време 19: 00-21: 30. Резервација на барање.. 
Можност за едбна посета во Италијански и Турски  бесплатно, во престој од една недела.

Бар:

Базен  бар10:00 до 17:00 . 
Релакс бар  10: 00-17: 00. 
Бар на плажа 10: 00-17: 30. 
Палмерс Бар 20: 00-00: 00. 
Диско Бар00: 00-02: 00.

Диетно мени:

бесплатно

Редослед на мени во главен ресторант:

Појадок  07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-11: 00, ручек12: 30-14: 30, вечера 19: 00-21: 30, доцна вечера 23: 00-01: 00 Бифе. 
Во текот на денот ужините се сервираат на плажа баровите During 12: 00-16: 30

Концепт:

Ultimate All Inclusive

Детали:

Концептот  "ULTIMATE ALL INCLUSIVE" е во текот на денот ,вклучени локални пијалоци, сладолед.Некои странки пијалоци се нудат од operates around the clock,10:00 to 00:00.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.