Ново пребарување

Држава:

 

Турска

Област:

 

Белек

Ресорт:

 

Белек

Аеродром:

 

35 km до аеродромот во Анталија, .

Услови за сместување

Сместување со миленичиња :

Не е дозволено

Check-in/ Check-out: 

Стандард пријавување е од 14:00ч.на денот на пристигнувањето и  одјавување  од  соба  во  12:00ч   на  денот  на  заминување..

Соби за не -пушачи:

Пушењето не  е дозволено во соба.

Плажа

Крпи  за плажа:                    

Бесплатно

Лежалки на плажа:  

Бесплатно

Лежалки –душеци:

Бесплатно

Чадори  за сонце:

Бесплатно

Плажа:

Песочна и ситни камчиња.

Вечерни забави: 

Да

Дискотека:

Бесплатна

Детали:

Павиљони на плажа  изнајмување на ден 30 долари

Услуги

Детско креветче:

Бесплатно

Детско столче за хранење: 

Достапно

Паркинг:

Бесплатно

Мини клуб:

Достапно(отворена игротека )

Базен:

Достапно

Бербер:

Се наплаќа

Ви-фи:

Бесплатно

Киносала:

Бесплатно

Детали:

Wi-Fi е  достапно  во круг  на   хотелот  освен  на  плажа.
Мини клуб за деца од 4 до 12год, од 10: 00-12: 00 и од 14: 00-16: 00.
2 отворен базен со свежа вода околу ​​1500 and 450 sq.m. отворен од: 08: 00-18: 00. 
1 надворешен базен (200 м2), загреан од октомври 31 до април 1, отворен од: 08: 00-19: 30ч. 
4 водени  тобогани од  10: 00-12: 00ч  и од 14: 00-16: 00ч.

Спа центар

Амам:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Масажа:

Се наплаќа

Спорт и рекреација

Мини  голф:                                   

Бесплатно    

Билјард:

Се наплаќа

Сурфање:

Се наплаќа

Теретана:

Бесплатно

Пинг понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Кошарка:

Бесплатно

Воден спорт:

Се наплаќа

Ала  карт  ресторани:

Султан (турски ресторан): 19: 00 - 21: 30ч. 
Порт Кристал(морска храна) : 19: 00- 21: 30ч. 
Азуре (Италјански ресторан): 19: 00-21: 30.ч (Се наплаќа )
Ел Торито (Мексички ресторан): 19: 00-21: 30.ч (Се наплаќа) 
Можност да се посети бесплатно еднаш во Турскиот и ресторанот со морска храна.

Бар:

Лоби бар: работи постојано. 
Тераса бар: 10: 00- 00: 00.ч 
Бар на базен 10: 00- 00: 00.ч 
Голф Бар: 16: 00-00: 00.ч 
Диско бар: 23: 00-02: 00. ч
Слаткарница: 14: 00-18: 00.ч

Диетално мени:

Бесплатно.

Главен ресторан:

Главен ресторан: појадок (07: 00-10: 00), касен појадок (10: 00-11: 00), ручек (12: 30-14: 30), вечера (19: 00-21: 30), касна вечера (23: 30-00: 30). Шведска маса. 
Снек ресторан: ужинка (12: 00-16: 00)ч.

 

Концепт:

 

UАI (се вклучено )

Детали околу услугата:

Услугата  работи постојано: вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци како и сладолед.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.