Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Мирада Дел Мар е хотел со 5 ѕвезди, лоциран во Кемер, на 35 км оддалеченост од Анталија, 9 км од центарот на Кемер и 50 км од Аеродром. Располага со површина од 100.000 м2 и прекрасно зеленило.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Хотелот располага со вкупно 542 соби, од кои 489 се стандардни. Модерно декорирани, комплетно опремени со со поглед на базени, планина, море или градини.

УСЛУГА-ULTRA ALL INCLUSIVE:
Со капацитет за 750 луѓе и стилска атмосфера, главниот ресторан нуди голем избор на вкусна интернационална и традиционална храна за појадок, ручек и вечера (шведска маса). Достапни се и 3 а ла карт ресторани, 5 барови и Ѓозлеме корнер. Сите локални и одредени увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7.

ПЛАЖА И ПИЈАЛОЦИ:
Приватната плажа се наоѓа веднаш пред хотелот и е долга 260 метри. Достапни се 4 базени и Аквапарк со 5 тобогани. Лежалки, чадори и крпи се бесплатни.

СПОРТ И АКТИВНОСТИ:
Спа центар, фитнес центар, целодневна анимација, спортови на вода, игри во базен, игри на плажа, шоуа во амфитеатар, турски ноќи, музика во живо, соба за игри, мини клуб, детско игралиште.

СПА ЦЕНТАР:
3600 м2 богата површина со внатрешен базен, салон за убавина, соби за масажи и ароматерапии, турска бања, сауна, парна бања и фитнес центар.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00  - 11:00 Доцен појадок
12:30 - 14:30 Ручек
11:30 - 16:30 Ѓозлеме
15.00 - 18.00 Сладоледи и колачи
19:00 - 21:30 Вечера
19:00 - 21:30 А ла карт ресторани
23:30 - 01:00 Супа
24/7  Лоби бар

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Достапни се италијански, рибен и турски ресторан со доплата.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
 Немоторни спортови на вода, базени, Аквапарк, анимации, шоуа, музика во живо, мини клуб, игри на плажа, турска бања, 2 сауни, парна бања, фитнес центар.
Со доплата: Моторни спортови на вода, масажи, салон за убавина, третмани и пилинзи, доктор, фризер.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.