Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион

Аланија

Ресорт

Turkler

Аеродром

100 км

Сместување

Сместување со миленичиња:

Не

Check-in/ Check-out: 

Check-in до 14:00
Check-out во 12:00

Non-smoking rooms:

Во просториите не е дозволено пушење.

Плажа

Пешкири:

Со депозит

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа со песок и камчиња

Должина

50 м

Влез во море

Камчиња

Дополнителна информација:

Има трансфер до плажа во одредено време.

Услуги

Детско креветче:

Бесплатно

Детско столче во ресторан

Има

Паркинг

Бесплатно

Мини клуб

Има

Базен

Има

Бербер

Се наплаќа

Wi-Fi:

Се наплаќа

Game room:

Се наплаќа

Дополнителна информација

Мини клуб за деца од 4-12 години, работно време 09: 30-17: 30. 
Алкохолни пијалоци не се служи на лица под 18 год.

СПА Центар

Амам:                                         

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Пинг-Понг:                                     

Бесплатно

Билјард

Се наплаќа

Windsurfing:

Се наплаќа

Теретана

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

A la carte ресторани/бифе:

Fish-Inn A La Carte Ресторан - (со доплата)
Turk-inn A La Carte Ресторан - турска кујна (со доплата).

Бар:

Лоби Бар 10:00 - 21:00
Бар во плажа 10:00 - 17:00
Бар во базен 10:00 - 24:00
Ирски Паб 24 ч

Диетален мени:

Бесплатно

Работното време на главниот ресторан:

07:00 - 10:00 Појадок

10:00 - 10:30 Доцен појадок

12:30 - 14:00 Ручек

11:00 - 16:00 традиционални турски палачинки

16:00 - 17:30 кафе/торти – Лоби слаткарница

19:00 - 21:00 Вечера

22:15 - 06:00 Супа/закуски - Бистро ресторан

Концепт:

Ultra All Inclusive
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.