Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Белек

Област:

Белек

Оддалеченост од аеродром:

40 км

Оддалеченост од најблискиот центар:

10км до Белек

Карактеристики на сместувањето

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

5 стандардни соби.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна со песок и камчиња.

Должина:

150 метри.

Влез во море:

Песок и камчиња.

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Вечерна забава.

Дневни активности:

Спорт и релаксација.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 20 луѓе.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапен.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапен.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Достапен.

Компјутерски игри:

Со доплата.

Интернет кафе:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Дополнително:

Интернет во лоби – 128 КБ бесплатно.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Бебешки колички:

Не се достапни.

Дадилка:

Не е достапно.

Дополнително:

Главен базен. 
Мини клуб за деца од 4 до 12 години со работно време од 10:00-12:00 и од 14:00-17:00 часот. 
Игралиште.

Базени

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

Главен базен – ​​1200 м2. 
Внатрешен базен – 380 м2. 
Работно време на базените: 07:00-18:00. 
9 тобогани со работно време од 10:00-12:00 и 14:00-17:00.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спортски активности

Кошарка:

Бесплатно.

Билијард:

Со доплата.

Куглање:

Со доплата.

Мини фудбал:

Бесплатно.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Одбојка:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Дополнително:

Тениско игралиште на цврста основа (реквизитите се бесплатни, осветлувањето се наплаќа).

А ла карт ресторани:

Рибен ресторан. 
Интернационален ресторан. 
Турски ресторан. 
Работно време: 19:00-21:00. Неопходна е резервација. 
Можна е една бесплатна посета во еден од рестораните.

Барови:

Кларк бар: 10:00-02:00. 
Дип бар: 10:00-00:00. 
Снек бар: 12:00-14:00. 
Кирман бар: 10:00-00:00. 
Диско бар: 23:00-02:00. 
Морнарски бар: 10:00-18:00. 
Театар бар: 21:00-22:30. 
Бар во самиот ресторан.

Диетално мени:

Бесплатно

Оброци во главниот ресторан:

Појадок од 07:00-10:00, lдоцен појадок од 10:00-10:30, ручек од 12:30-14:30, вечера од 19:00-21:00, ноќна закуска од 21:30-07:00. 

Снек барот служи мини оброци во попладневните часови.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Вегетаријанска храна:

Бесплатно.

Детали:

Концептот важи од 10:00 до 02:00 часот. Алкохолните локални пијалоци се вклучени. Свежо цедените сокови и увозните пијалоци се наплаќаат.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.