Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот Евелина Палас е лоциран на западниот брег од реката Глазна. Се наоѓа на главниот пат до ски лифтот и е оддалечен на 100 м од центарот на градот.

УСЛУГА  : 
Главниот ресторан е класичен ресторан со 90 седишта. Има топла атмосфера и е одлично опремено место за бизнис ручек, романтична вечера или гласна забава. Ресторанот нуди богато мени со морска храна во медитерански стил, традиционална бугарска храна и пијалоци. Бесплатен превоз до ски лифтот и бесплатен приватен паркинг е достапен. 

СОДРЖИНА :
Главен ресторан, спортски бар, лоби бар, Спа центар, летна градина, ски школа, складиште за зимска опрема и реквизити, фитнес центар, детско игралиште, бесплатен интернет, перална, услуга “пеглање на облека”, превоз до ски лифтот, факс/фотокопир, продавница за сувенири, собна услуга.

СМЕСТУВАЊЕ :
Хотелот располага со 42 двојни соби, 3 суити, 2 апартмана и сите се луксузно опремени. Секоја од нив вклучува сателитска ТВ, телефон, минибар, фен и балкон.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Базен на затворено, јавање, планинарење, риболов, ски школа, скијање, соба за игри (билијард, шах, пикадо), фитнес центар, сауна и соби за масажи.

www.evelinapalacebansko.com
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.