Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот е лоциран во центарот на Банско,  на подножје од Пирин планина.

УСЛУГА  : 
Хотелот нуди два ресторани, едниот класичен и едниот италијански. Хотелот исто така нуди перална, хемиско чистење, сервис за пеглање... Миленичиња не се дозволени.

СОДРЖИНА :
Италијанскиот ресторан е дел од Aqua комплексот од хотелот. Во овој комплекс гостите може да го најдат базенот за возрасни како и за деца. Спа центарот нуди разни третмани и терапии. Хотелот организира екскурзии на интересни културни места во околината, како и планинарење на Пирин планина...

СМЕСТУВАЊЕ :
Хотелот нуди големи апартмани и студиа со бесплатно wi fi.  Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила со Француска козметика, наметки за возрасни и деца... Хотелски соби 115

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Базен , хамам, џакузи, пинг понг, скијање, билијард, пикадо, сауна, спа, фитнес центар...

 

www.luckybansko.com

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.