Ново пребарување

ВО СОБАТА:

Комплетно опремена кујна во секоја соба

Дневно чистење на собите и апартманите и “turndown service” декорирано со слатки

Играчка во креветот за деца под 8,99 години

Аксесоари за бебиња и деца

Француска козметика од L`Óccitanе во бањите

Интернет

Сеф во секоја соба

ТВ со бесплатни филмови, детски и музички канали

 

ВО ХОТЕЛ:

Модерен СПА центар: затворен базен за деца и возрасни, солен базен со соли на мртво море,

сауни, парни бањи, jacuzzi, теретана.

Wi-Fi интернет

Сајбер-кафе места (со компјутер и интернет) во барот Лоби

Две комплетно опремени компјутерски области

Две сали за деца Детска област со бесплатни бебиња - цела година, според распоредот за

деца од 3 до 6,99 години и втора сала со капацитет до 60 деца со

бројни бесплатни игри за деца од 6 до 12,99 години (за време на зимската сезона)

Дневна анимација на децата (во текот на зимската сезона)

 

Интернет:

Две комплетно опремени соби со компјутери

Две сали за деца со бесплатни дадилки - цела година, според распоредот за

деца од 3 до 6,99 години и втора сала со капацитет до 60 деца со

бројни бесплатни игри за деца од 6 до 12,99 години (за време на зимската сезона)

Дневна анимација на децата (во текот на зимската сезона)

Детско игралиште на отворено со песок и лулашки за деца (надвор од зимската сезона)

Три паркинзи со светла и видео надзор

Подземен паркинг (надвор од зимската сезона)

 

ЗА СКИДАРИ:

Бесплатен превоз до првата станица на ски-лифтот на секои 15/30 минути

Дневните директни трансфери до скијачките патеки во Шилигарника се според распоредот

Платени услуги понудени во хотелот

 

ВО СОБАТА:

Услуга во соба

Перење и пеглање

Минибар

Специјална угостителска просторија за различни настани

 

ВО ХОТЕЛ:

Класичен ресторан Le Bistro, италијански ресторан Leonardo, Fondue Alpine ресторан (во зимска сезона), Лоби бар

Базени на отворено (во летната сезона)

Третмани во СПА центарот: масажи, хидротерапија, козметички процедури, терапии и др.

Подземен затворен паркинг (со доплата за време на зимската сезона)

Конференциски сали со различни капацитети и комплетна техничка опрема

Маникир и педикир

Салон (за време на зимската сезона)

Видео игри

Менувачница

Канцелариски услуги: Телефон, факс, печатење, фотокопија, итн.

Изнајмување на велосипеди

Прошетки на планини

 

ЗА СКИДАРИ:

Купување на стандардни и ВИП ски картички директно на рецепција

Лекции за скијање за деца и возрасни

 

ПРЕВОЗ:

Sofia аеродром / Plovdiv аеродром  / до Банско

 

ЗАБАВА: (однапред резервации)

Екскурзии до разни туристички атракции

АТВ тури

Пешачење за искусни планинари

Пикник за љубителите на природата

Различни игри и забава

Јавање на коњ

Рафтинг

Paintball

Голф

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.