Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотел Мура е лоциран на патот од ски лифтовите, блиску до реката Глазне и центарот на Банско. Бесплатниот шатл превоз ве носи до гондолата за само неколку минути, а 15 мин. имате пешачење.

УСЛУГА  : 
Најдобрата Медитеранска кујна, приготвувана од автентични рецепти. Искусни Азиски готвачи ќе ви приготвуваат егзотични специјалитети кои ве доближуваат до духот на далечниот континент. Одма до главната гондола се наоѓа најголемиот бар во Банско кој е најдоброто место после спуштање од стазите.

СОДРЖИНА :
Складиште за скии, 24 часовна рецепција, амам, топла када, џакузи, сауна, бар, ресторан, кучиња не се дозволени. Бесплатен Wi-Fi  низ целата област. Бесплатен паркинг на страна, резервации не се дозволени.

СМЕСТУВАЊЕ :
Има 140 кревети, најчесто се двокреветни соби. Стандардните соби имаат туш кабина, ве це, фен, кабелска телевизија, телефон, балкон. Главен ресторан, лоби бар, собна послуга. Фитнес центар, џакузи, сауна, парна бања, масажа, релаксирачка соба.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Одма до главната гондола се наоѓа најголемиот ски бар во Банско кој е најдобро место за уживање после доаѓање од ски стазите. Селектирани јадења со локални продукти заедно со вкусните вина ќе ги задоволат и најприбирливите гости.  Барот во хотелот има и дискотека со уникатна атмосфера, каде забавата е загарантирана. Во дискотеката гостуваат многу познати диџеи.

 

НАПОМЕНА: Сите деца се добредојдени, екстра кревети не се дозволени во собите бидејќи нема доволно капацитет во собите. Домашни миленичиња не се дозволени !

 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.