Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот Пирин е лоциран во самиот центар на живописен ски центар во Банско.

УСЛУГА  : 
Хотелот нуди интернационален и традиционална храна во прекрасната таверна, како и ноќен клуб, каде се нудат алкохолни пијалоци, како и во самиот бар. Хотелот нуди перална, хемиско чистење и сервис за пеглање...

СОДРЖИНА :
Пријателски и професионален персонал ви овозможува пријатен престој, уживање во околните планини на Бугарија.Домашни миленици,  забрането за престој.

СМЕСТУВАЊЕ :
Хотелски соби на број 68, по скијањето и храната уживате во прекрасните. Топли соби, со преубав  дизајн, со прекрасен поглед.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Надворешен базен, хамам, дилјард, масажа, солариум, ски и фитнес центар, сауна, скијање....

 

www.pirinriver.com
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.