Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Перфектна местоположба на самото подножје на Пирин планина, со прекрасен панорамски поглед. Уникатно дизајнираниот Регнум Хотел нуди луксузни апартмани само на 400 м од Гондолата и 900 м од центарот на градот.

УСЛУГА  : 
Капацитетот на ресторанот е 180 седишта. Комбинација на релаксирачка атмосфера со луксузен мебел. На менито имате голем избор на различни Бугарски традиционални јадења , модерно Европски до автентична Турска кујна. Појадокот, ручекот и вечерата се на база на шведска маса. Сендвичи и пијалоци може да се земат во Лоби барот кој има капацитет од 60 седишта.

СОДРЖИНА :
Како дел од овој хотел за луѓето со посебни потреби, има соба каде е опремена за нивни потреби, аларми, лифтови за инвалиди и слични објекти. Бесплатен пристап на интернет во рестораните и апартманите, продавници, фризерски салони, продавници за сувенири и козметика, весници и списанија,менувачница.

СМЕСТУВАЊЕ :
Некој од луксузно наместените свити може да биде твој удобен дом за време на празниците или за викенд. Вкупен капацитет од 584 легла (324 регуларни плус 260 дополнителни). Вкупен капацитет од француски кревети (109 кревети во 43 свити). Видови соби: различни видови свити. Собите се опремени со тераса со масичка и столови, парно, аир кондишн, темни завеси, електрични клучалки, огледала, трпезарија, целосно опремена кујна, биро, телевизор со кабелска, фрижидер, мини бар, сеф, телефон во собата и во бањата како и оделен простор за багаж и гардероба.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Внатрешен базен со посебен дел за деца (базенот за деца длабок 0,9 м), надворешен олимписки базен покриен со балон (12,5м х 25м-1,60м/1,90м длабочина), 2 надворешни џакузи, 1 приватен надворешен џакузи, амам, парна бања, 2 фински сауни, фитнес центар, витамин бар, солариум, релакс соба, шок туш и тропикал туш, соби за масажа, вип соба за масажа со џакузи. Спа третмани: третмани за лица, класични или егзотични масажи, процедури за тело, различни видови на спа пакети, хидротерапија, терапии за раце и нозе, физиотерапии и сл.

 

www.regnum.bg

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.