Ново пребарување

ПОЛОЖБА:
Хотелот е сместен на  5 min Возење до најблискиот лифт и на  15 min пешачење до центарот на Банско.

УСЛУГА  : 
Гостите можат да бираат помеѓу два ресторана (главни) како и  kako и  ‘’механа’ или традиционален Бугарски ресторан.Хотелот нуди бар, a la carte мени , како и перална, хемиско чистење и сервис за пеглање.

СОДРЖИНА :
Хотелот нуди парна бања, базен, сауна, медицинска грижа, градинка за деца, како и спортски центар, луксузен спа и базе, осветлен од прекрасното, планинско сонце.Домашни миленици не се дозволени.

СМЕСТУВАЊЕ :
Сите соби и апартмани се  наместени со елегантен мебели темно, луксузно дрво, а секоја соба има бесплатен wi fi.

CHECK-IN/ CHECK-OUT  :
Check in: 14:00h / Check out: 12:00 h .

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Надворешен базен, хамам, изнајмување на велосипед, пинг-понг, билјард, масажа, игралиште за деца, спа и фитнес ценра, солариум, скијање, сауна....

 

www.saintivanrilski.com
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.