Ново пребарување

Локација:

Држава:

Tурција

Регион:

Aланија

Ресорт:

Инчекум

Аеродром:

100 kм од аеродром на Анталија

Растојание од најблискиот цвентар 20 км до Аланија

 

Сместувачки услови:

Сместување со животни:

Не

Check-in/ Check-out : 

Пријавување е по 14:00 часот, на денот на пристигнување, а одјавување во 12:00 часот на денот за заминување.

Соби за непушачи:

Пушењето е забрането во собите.

Плажа:

Крпи:

бесплатно

Лежалки за сонце 

бесплатно

Душеци:

бесплатно

Чадори:

бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа со песок, која е заедничка плажа и на Аннабела Анекс хотел.

Должина:

150 м

Вечерна забава:

Да

   

Ресторант и Бар:

A la carte ресторант и бифе

Рибен ресторант раб.време  19: 00-21: 00, предрезервација на време.Еднаш во текот на 7 ноќи е бесплатна посета на истиот.

Бар:

Лоби бар нон стоп отворен
Снек бар10: 00-23: 00.

Диетно мени:

бесплатно

Распоред на оброци во главниот ресторант

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-10: 30, ручек 12: 30-14: 00, вечера 19: 00-21: 00, ноќни закуски 00:00 - 05: 00 Бифе.Во текот на денот закуските се достапни во Снек бар, од 12:00до16:00).

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Концептот "All Inclusive" е нон стоп преку целиот ден, вклучува алкохолни и не-алкохолни пијалоци, од локален карактер, како и локални вина, водтка, пиво.Се наплатуваат странски пијалоци, флаширани пијалоци и свежо сокови.  

Услуги:

Детско креветче:

бесплатно

Детско столче во ресторант:

достапно

Паркинг

бесплатно

Mини клуб:

достапно

Базен:

достапно

Бербер:

се наплатува

Wi-Fi

се наплатува

Лекар:

се наплатува

Comments:

Лекарскиот сервис е на барање.
Wi-Fi - 1 еур /на ден
Мини клуб за деца од 4-12 год., од 10: 00-12: 00 и од 14: 00-16: 00.
1 надворешен базен, беззатоплување, 350 м2, со раб.време, 1 надворешен базен со раб.време09: 00-19: 00. Од 50 м2 беззатоплување,
 3 тобогани со раб.време 10: 00-12: 00/14: 00-16: 00 (работното време зависи од сезоната)

Спа центар:

Хамам:

бесплатно

Сауна:

бесплатно

Maсажа:

Со наплата

Спортови:

Mин голф

бесплатно

Билјард:

со наплата

Сурфање:

со наплата

Теретана:

бесплатно

Пинг понг:

бесплатно

Одбојка на плажа:

бесплатно

Одбојка:

бесплатно

Водени спортови:

со наплата

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 10:30 Доцен доручек
12:00 - 17:00 Слаткарница
12:30 - 14:00 Ручек
12:00 - 16:00 Мали оброци
19:00 - 21:30 Вечера
Некои локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни во лоби барот 24/7.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАН:
Бесплатно еднаш во 7 дена. На располагање е 1 а ла карт ресторан со интернационална кујна.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Лоби бар, главен ресторан, паркинг, ТВ соба, аеробик, одбојка на плажа, анимација, базени, игри во вода, фитнес центар, сауна, тениско игралиште, пикадо, мини клуб.
Со доплата: Масажи, перална, мини маркет, доктор, интернет, фризер, свежо цедени сокови, гифт шоп, телефон, факс, изнајмување на автомобили, пилинг, третмани за убавина, дадилка.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.