Ново пребарување

Држава

Tурција

Регион

Белек

Ресорт

Белек

Оддалеченост

35 км до аеродром

Оддалеченост од: ценар

4 км до ценар од Белек


Плажа

Пешкири

бесплатно

Лежалки

бесплатно

Душеци

бесплатно

Чадори

бесплатно

Плажа

Сопствена плажа со песок

Должина

150 м

Влез во море

Ситен песок.

Напомена

Прелаз во море, лежалки и чадори на прелазот.Достапни и пијалоци на плажа

Забава:

Диско

бесплатно

Вечерна и дневна забава

Музички програми навечер, забава со анимација и диско, како и дневна анимација

Храна

A la carte/бифе

VICCOLO: Italian ресторант 01.05 - 15.10
CORAL: морска храна 01.05 -15.10
SAFRAN: Turkish кујна  01.05 - 15.10
TACO: Mexican кујна  15.05 - 15.10).
SURF 'N TURF: сите ресторанти отворени од 18:30 - 21:00.
со престој од 3-7 ноќи до 1 ресторант

Бар

Lobby бар
Martini cocktail бар : нон стоп
Pool бар: 10:00-23:00.
Beach бар: 10:00-18:00.
Confectionery Harmony 10:00-18:00.
Select Villa Pool бар : 10:00-18:00
Coffee house 09:00-21:00
Disco бар: 23:00-02:00.
Dock бар: 10:00-18:00

Детско мени

бесплатно

Диетално мени

бесплатно

Работно време во главен ресторант

Angora: појадо 07:00-10:30, ручек 12:30-14:30, вечера 18:30-21:00,доцна вечера  23:00-02:00. бифе.
Крофни16:00 - 17:00.
Gözleme 11:00 - 18:00.
Сендвичи и хот дог  16:00 - 18:00.
сладолед 10:00 - 18:00.

Концепт

HCAL

Вегетаријаска храна

бесплатно

Напомена

Раб.време во главен ресторант нон стоп, вклучува пијалоци алкохолни и безалкохолни од локален карактер.сите други пијалоци со наплата 
 

Инфраструктура:

Aмфитеатар

достапен

Доктор

Со доплата

Менувачница

достапен

Перална

Со доплата

Салон за убавина

Со доплата

Продавници

достапен

ATM

Не

Хотелот прифаќа

Master Card, Visa

Паркинг

 бесплатно

Рента кар

Со доплата

Wi-Fi

бесплатно

Услуга за деца:

Детски кревет

бесплатно

Бебешко столче во ресторант

достапно

Игротека

достапно

Mини клуб

достапно

Базен

достапно

Игротека

бесплатно

Изнајмување на колица

Со доплата

Гувернанта

Со доплата

Базен

Внатрешен базен

достапен

Надворешен базен

достапни

Тобогани

достапни

Напомена

9 надворешни базени, воден парк.

Aквапарк

достапно

СПА

SPA центар

Со доплата

Хамам

бесплатно

Џакузи

бесплатно

Парна бања

бесплатно

Сауна

бесплатно

Maсажа

со доплата

Спорт

Кошарка

бесплатно

Билијард

со доплата

Фудбал

бесплатно

Теретана

бесплатно

Teнис

бесплатно

Пинг понг

бесплатно

Одбојка на плажа

бесплатно

Водени спортови

со доплата
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.