Ново пребарување

Држава

Tурција

Регион

Белек

Ресорт

Белек

Аеродром

35 км од аеродром

Оддалеченост од најблизок  ценар

4 км до Кадрие, 40 кн до Анталија

Плажа

Пешкири

бесплатно

Лежалки

бесплатно

Прелаз, понтон

Не

Чадори

 бесплатно

Плажа

Сопствена плажа -песок

Должина

250 м

Влез во море

песок

Напомена

Плажата е поделена на дел за Павилиони со наплата 100 еур на ден

Забава

Диско

бесплатно

Вечерна програма

• Забава, музика, акробатско шоу,диско

Дневна забава

Секој ден забава за деца и возрасни

Напомена

Анимациски тим

Храна

A la carte/бифе

MIRAGE: Italian ресторант  01.05 -31.10.
KANJI: Far Eastern cuisine 01.05 -31.10
DOLCE VITA: fish ресторант from 01.05 -31.10.
STEAK & WINE: месо и вино-нон стоп
BLOOM: Mediterranean ресторант 01.05 -31.10
Работно време во главен ресторант 18:30-21:00.
Restaurants are open 6 days a week.
со наплата  à la carte.

Бар

CINEMA BAR 19:00 - 23:00.
LOBBY BAR 09:00 - 00:00.
MIRAGE BAR* - нон стоп
BLUE BAR 10:00 - 00:00.
BEACH BAR 10:00 - 17:00.
AQUA BAR 10:00 - 17:00.
PASHA HOOKAH LOUNGE 13:00 - 00:00.
DISCO BAR 23:00 - 02:00.
PA&CO COFFEE 08:30 - 24:00.

Детско мени

 бесплатно

Диетално мени

бесплатно

Работно време

BELLEVUE: појадок и бранч  07:00-10:30, ручек 12:30-14:30,вечера 18:30-21:30, ноќно бифе 23:00-02:00. бифе
FOOD COURT:
• Pizza  од11:30 - 15:30.
• Gözleme од 10:30 до  15:30.
• Waffles од  12:00 до 15:30 (01.05 – 21.10).
• Kumpir  од 12:00 до  15:30 (01.05 – 31.10).
• Овошје :од 12:00 до 18:00.
• сладолед : од 12:00 до18:00 (01.05 – 31.10).
BLUE BAR:
Snacks: 12:00-15:00.
Овошје: 12:00-18:00.
Mini бифе и детски дел за храна : 16:00-18:00
Крофни: 16:00-18:00.

Вегетаријанска храна

бесплатно

Напомена

Концепт HCAI" – достапен нон стоп, вклучува алкохолни и неалкохолни пијалоци од локален карактерсо доплата сладолед и увозни пијалоци, цедени сокови, вина.
 

Инфраструктура

Aмфитеатар

достапен

Доктор

Со доплата

Салон

Со доплата

Перална

 Со доплата

Салон за убавина

Со доплата

Продавници

 има

Хотелот прифаќа кредитни картици

MasterCard, Visa

Паркинг

бесплатно

Car rent

Со доплата

Комјутерски игри

 Со доплата

WiFi

бесплатно

Услуга за деца

Детски кревет

 бесплатно

Детски стол во ресторант

достапно

Игротека

достапна

Mини клуб

 достапна

Базен

 достапна

Изнајмување ма колица

Со доплата

Говернанта

 Со доплата

Базен

Базен со затоплување

 достапна

Внатрешен базен

 достапна

Надворешен базен

 достапна

Тобогани

достапна

Aква парк

достапна

СПА

SPA центар

 Со доплата

Хамам

 бесплатно

Парна бања

бесплатно

Сауна

 бесплатно

Maсажа

Со доплата

Спорт

Кошарка

бесплатно

Билијард

 Со доплата

Mини фудбал

 бесплатно

Голф

Со доплата

Теретана

 бесплатно

Teнис

 бесплатно

Пинг понг

бесплатно

Одбојка

 бесплатно

Водени спортови

Со доплата
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.