Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Белек

Ресорт:

Kaдрија

Aеродром:

33 км

Сместувачки услови

Сместување со животни:

НЕ

Соби за лица со посебни потреби:

4 соби со поглед на градина, 2 соби со страничен поглед на море

Соседни соби:

Достапно

Соби за непушачи:

Забрането пушење во собите

Плажа

Пешкири за плажа:

Бесплатно

Лежалки за сонце:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Пролаз, понтон:

1 дрвен  прела-понтон 1200 м2

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа, со песок и камчиња.

Влез во море:

Ситни камчиња

Детали:

Павилиони на плажа со наплата/200 еур на ден од  (09: 00-19: 00). 
Во зимска сезона плажата не е опремена

Забава

Диско:

Бесплатно

Вечерни програми:

Шоу, диско, во зимска сезона жива музика, во одредени денови

Дневна забава:

Преку ден спортови и лесна забава, со активности на плажа, само во летен период.

Детали:

Тим поголем аниматори во летна сезона, од 25 особи, а во зима 10 особи.Анимираат на англиски, руски и германски.

Инфраструктура

Aмфитеатар:

Достапно

Кино:

Бесплатно

Лекар:

Со наплата

Менувачница:

Достапно

Салон за убавина:

Со наплата

Перална:

Со наплата

   

Продавници:

Достапно

Хотелот прифаќа крдитни картици:

Master Card, Visa

Паркинг:

Бесплатно

Рента кар:

Со наплата

Комјутерски игри:

Со наплата

Интернет дел:

Со наплата

Wi-Fi:

Бесплатно

Услуги за деца

Детски кревет:

Бесплатно

Детски стол во ресторант:

Достапно

Игротека:

Достапно

Mини клуб:

Достапно

Базен:

Достапно

Mини зоо:

Бесплатно

Услуги за деца:

Бесплатно

Изнајмување на детска колица:

Со наплата

Гувернанта:

Со наплата

Детали:

Мини клуб  4-12 год, 10: 00-12: 30 и 14: 30-17: 30. 
Бебешки сервис на барање 25 еур
Изнајмување на детска колица 10 еур на ден 
Во главен ресторант блендер за припрема на бебешка храна.
Во зимска сезона внатрешен базен за децата 5 м2/35 цм).

Базен

Внатрешен базен:

Достапно

Надворешен базен:

Достапно

Тобогани:

Достапно

Детали за базен и тобогани:

6 надворешни базени, од o 08:00 - 20:00. 
1 внатрешен базен  ​​160 м2. 
6 тобогани за возрасни, а 8 за деца 10: 00-12: 30/14: 30-17: 00.

СПА

Хамам:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Maсажа:

Со наплата

Детали:

СПА ЦЕНТАР 1700 М2

Спорт

Кошарка:

Бесплатно

Изнајмување на велосипед:

Со наплата

Билјард:

Со наплата

Фудбал:

Со наплата

Mини фудбал:

Бесплатно

Голф:

Со наплата

Mини голф:

Бесплатно

Сурфање:

Со наплата

Тертана:

Бесплатно

Teнис:

Бесплатно

Пинг-понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Водени спортови:

Со наплата

A la carte ресторанти/бифе:

Каламата рибен ресторант, дсамо во лето. 
Икебана јапонски и кинеска кујна. 
Steak house: Француска, италијанска и арфгентинска кујна. 
Грил ресторант со турска кујна отворен во летна сезона.Ресторантите се со резервација на барање, а со наплата од 15 еур по особа.
Отворен од 19: 00-22: 00. 
Диамант Вип во летна сезона, со наплата од 50 еур/по особа, за гостите од вилите бесплатно.

Бар:

Лоби бар цл дн отворен, Грил бар 10: 00-18: 00. 
Јасмин бар  10: 00-19: 00. 
Каламата бар 09: 30-18: 00. 
Аква бар  09: 30-00: 00. 
Белис бар 7: 00-23: 00. 
Диамант бар за гостите од вилите бесплатно, 08:00 - 23:00. 

Детско мени:

Бесплатно

Диетно мени:

Бесплатно

Распоред на оброци во главен ресторант:

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-10: 45, ручек 12: 30-14: 30, вечера 19: 00-21: 30, доцна вечера 00: 00-02: 00. Бифе услуга.

Концепт на хотелот:

Ultra All Inclusive

Вегетаријанска храна:

Бесплатно

Детали:

Системот на  "Ultra All Inclusive" е преку целиот ден, вклучува и локални пијалоци. 
Со наплата: некои луксузни пијалоци, виски 12 годишен, шампанско, коњак.  

Во зимска сезона во зависност од инфо на хотелот.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.