Ново пребарување

Држава

Tурција

Регион

Белек

Ресорт

Бeлек

Аеродром

35 км

Оддалеченост од центар

4 kм До Белек

Плажа

Пешкири

бесплатно

Лежалки

бесплатно

Душеци

бесплатно

Чадори

бесплатно

Плажа

Сопствена со песок

Должина

150 м

Влез во плажа

Песок и каменчиња

Напомена

Павилиони на плажа 75 еур  дневно, со услуга дополнителна 100 еур

Забава

Диско

бесплатно

Вечерна забава

Со анимација и музика, диско.

Дневна забава

Анимација со активности

Храна

A la carte/бифе услуга

Farfalle - Italian A`la Carte ресторамт -18:30-21:00;
Meyhane - A`la Carte Fish ресторант-18:30-21:00;
Haru - Asian A`la Carte  ресторант-18:30-21:00
Asma - Turkish A`la Carte ресторант - 18:30-21:00

Steak&Wine - Месо и вино со доплата - 18:30-21:00
секој  a la carte restaurants е вклучен во концептот
3-6 ноќи  - 1 пат
7-8 ноќи - 2 пати
9-11 ноќи  - 3 пати
12-15 ноќи  - 4 пати

наплата од 10 еур за возрасни/за деца наплата од 5 еур  од 6 до 12
.

Бар

TERRACE BAR – отворено но стоп
BEACH BAR / DISCO: 09:00-02:00.
A LA CARTE LOUNGE BAR: 10:00-22: POOL BAR: 09:00-19:00.
AQUA BAR 10:00 - 17:00.
WIEN BAR 10:00 - 00:00.
COCKTAIL BAR 18:00-00:00
BEER HOUSE 12:00-21:00
PASHA HOOKAH LOUNGE: 13:00 - 02:00.
PASTRY MACRINA 11:00 - 18:00.

Детско мени

бесплатно

Диетно мени

бесплатно

Работно време во главен ресторант

Појадок 07:00-10:30; ручек 12:30-14:30; вечера 18:30-21:00; ноќна закуска  23:00-02:00. Бифе  

Концепт

HCAL

Напомена

Концепѕот хотелот може да го менува во сезона, пијалоци од локален карактер вклучени, а увозни алкохолни и неалкохолни пијалоци со доплата

 

Инфраструктура

Aмфитатар

достапно

Доктор

со доплата

менувачмица

достапно

Салон

со доплата

Перална

со доплата

Салон за убавина

со доплата

Продавници

 достапно

Хотелот прифаќа кредитни картици

Master Card, Visa

Паркинг

бесплатно

Рена кар

со доплата

Интернет дел

Нема

Wi-Fi

бесплатно

Услуги за деца

Детски кревет

бесплатно

Бебешко столче во ресторант

достапно

Игротека

достапно

Mини клуб

достапно

Базен

 достапно

Подлога за играње

бесплатно

Детска колица

со доплата

Говернанта

со доплата

Базен

Загреан базен

достапно

Внатрешен базен

достапно

Надворешен базен

достапно

Тобогани

 достапно

Aквапарк

достапно

СПА

SPA центар

Со доплата

Хамам

бесплатно

Парна бања

бесплатно

Сауна

бесплатно

Кошарка

бесплатно

фудбал

бесплатно

Теретана

бесплатно

Teнис

 бесплатно

Пинг понг

бесплатно

Одбојка на плажа

бесплатно

Водени спортови

со доплата
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.