Ново пребарување

 

Регион:

Белек

Далеку од аеродром:

40 км

Сместување

Домашни миленичиња:

 Не

Check-in / Check-out: 

check-in од 14:00
check-out во 12:00

Пушење во собите не е дозволено.

 

Плажа

Пешкири:                                           

Бесплатно

Лезалки: 

Беспланто

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа со песок и камчиња.

Должина:  

150 м

Диско:

Бесплатно

 

Тимот на анимација се состои од 15-20 луѓе, кои зборуваат руски јазик. Во диско увезените пијалоци се наплаќаат.

Услуги

Кревет за бебе:

Бесплатно

Столче за бебе (во ресторан)        :

Да

Паркинг:

Бесплатно

Мини клуб:

Да

Базен:

Да

Бербер:

Со доплата

Кино:

Бесплатно

Интернет: 

Бесплатно

 

2 надворешни и 1 внатрешен детски базен.
Мини клуб за деца од 4-12 год, работно време 10: 00-12: 00 / 14: 00-17: 00. 
Изнајмување количка за бебе (според достапноста) 5 евра / ден. 
Во главниот ресторан, можете да користите блиндер и микро за подготовка на храна за бебиња.

 

СПА Центар

Амам:                                               

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Масажа:

Со доплата

Спорт

Мини голф:                                        

Бесплатно

Билјард:

Со доплата

Windsurfing:

Со доплата

Теретана:

Бесплатно

Table tennis:

Бесплатно

Одбојка:

Бесплатно

Спортови на вода:

Со доплата

 

A la carte ресторани / бифе:

Италјански ресторан (со доплата, 10 евра / по лице), Мексикански ресторан, Рибен ресторан, Турски ресторан. 
Работното време на рестораните:19:00 - 21:30. Со резервација. 
Можеби една бесплатна посета на еден од рестораните (освен италијанскиот).

Бар:

Лоби Бар 10:00 - 23:00. 
Лагун Бар 24-ч.
Карета Бар 10:00 - 16:00. 
Витал Бар 10:00 - 18:00. 
Турско Кафе 10:00 - 23:00. 
Диско Бар 00:00 - 02:00

Диетален мени:

Бесплатно.

Работното време на рестораните: 

Појадок 07:00 - 10:00, доцен појадок 10:00 - 11:00, ручек 12:00 - 14:30, чај / колачи (во Лоби Бар) 16:00 - 17:00, вечера 19:00 - 21:30, ноќни закуски 23:30 - 00:30. Бифе.

Концепт:

 Ultimate All Inclusive

Детали:

Конецптот "ULTIMATE ALL INCLUSIVE" значи услуга 24-ч, вклучува локални и некои увезени пијалоци, сладолед. 
Со доплата: свежи сокови.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.