Ново пребарување

Држава:

Турска

Област:

Сиде

Ресорт:

Комкој

Аеродром:

65 km до аеродромот во Анталија

Карактеристики на сместавање

Сместување со миленичиња:

Не е дозволено

Check-in/ Check-out: 

Стандард пријавување е од 14:00ч.на денот на пристигнувањето  и одјавување од соба во 12:00ч на денот на заминување.

Соби за не - пушачи:

Пушењето не  е дозволено во соба.

Плажа

Крпи  за плажа:

Бесплатно

Лежалки  на плажа:  

Бесплатно

Лежалки –душеци:

Бесплатно

Чадори  за сонце:

Бесплатно

Плажа:

Песочна и ситни камчиња.

Влез во море:

Песочна

Дискотека:

Бесплатна

Услуги

Детско креветче:

Бесплатно

Детско столче за хранење

Достапно

Паркинг:

Бесплатно

Мини клуб:

Достапно(отворена игротека )

Базен :

Достапно

Бербер:

Се наплаќа

Киносала:

Бесплатно

Wi - Fi:

Бесплатно

Детали:

Мини клуб за деца од 4 до12 years: 10:00-12:00, 14:30-16: 00
4 отворени базени со свежа вода. 
Водени тобогани (11 тобогани), раб.време од  10: 30 -12: 00, 14: 30-16: 30.

Спа центар

Амам:                                         

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Масажа:

Се наплаќа

Спорт и рекреација

Мини  голф:

Бесплатно

Билјард :

Се наплаќа

Сурфање:

Се наплаќа

Теретана:

Бесплатно

Пинг понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Кошарка:

Бесплатно

Воден спорт:

Се наплаќа

***Тениски игралишта : осветлување, опрема,и часови се наплаќа

A la carte restaurants / buffet:

Паша отоман  (турски ресторан): 19: 00-21: 00ч. 
Боне рибен ресторан  (морска храна): 19: 00-21: 00. 
Текс Мекс  (мексичка кујна): 19: 00-21: 00ч. 
Ориент експрес (Азиски ресторан-кујна) : 19: 00-21: 00ч. 
Кристал ВИП  (месо и риба): 19: 00-21: 00ч. 
Скара: 19: 00-21: 00. Се наплаќа. 
Медитеран Бреза(италјански ресторан): 19: 00-21: 00. Се наплаќа. 
Тофи  (детски ресторан ): 19: 00-21: 00. Шведска маса. 
Рестораните  бараат претходна резервација. 
Со можност еднаш  бесплатно во текот на седумдневен престој .

 

 

Bar:

Лоби бар : нонстоп работи. 
SWEETTOOTH  Бар: 10: 00-18: 00. 
SUNSET VIEW Бар на плажа: 11: 00-18: 00. 
KING COBRA бар на базен : 10: 00-00: 00. 
ANATOLIAN бар: 11: 00-17: 30. 
Бар покрај базен само за возрасни: 10: 00-18: 00. 
IRISH бар: 18: 00-01: 00. 
ANFI EXPRESS Бар: 20: 00-23: 00

Диетално мени:

Бесплатно.

Главен ресторан:

Сансет ресторан главен: појадок (07: 00-10: 00), касен појадок (10: 00-11: 00), вечера  (19: 00-21: 00). 
Harbortown ресторан: ручек(12: 30-14: 30) ,Waterworld Снек ресторан: снек (12: 30-16: 00). 
Nihgt Owl ресторан: ноќен снек (22: 00-07: 00).

Концепт:

UАI (се вклучено )

 

Детали  за  услугата:

Се вклучено "системот за храна работи деноноќно, вклучува локални и некои увезени пијалоци  и  сладолед.
Се наплаќа: увезен  шампањ, вино старо, ликер, ракија, луксузно виски, свежо исцедени сокови, увезени пијалаци од 01:00 до 10:00 часот.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.