Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Хотелот се наоѓа на оддалеченост од 18 км од центарот на Сиде и 75 км од Аеродром.

СМЕСТУВАЊЕ:
Еуфорија Палм ве служи со вкупно 586 соби и нуди релаксирачки и удобни алтернативи на различни сместувачки единици за парови и семејства.

УСЛУГА: ALL INCLUSIVE:
Постојатглавенресторан, 4барови, корнер на плажа, слаткарницаи 3а ла картресторанинарасполагање.Сителокални и некоиувезениалкохолни и безалкохолнипијалоцисебесплатни.Иматеогромнапонуданаовошје, салати, колачиња, пијалоци, закуски и модернакујна со интернационални специјалитети.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Плажата е оддалечена 9 минути пешачење од хотелот и е опремена со приватни чадори и лежалки. Достапен е и базен со 2 тобогани.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Игри на плажа, игри во базен, миниклуб, спацентар, фитнесцентар, спортовинавода, екскурзии, Aquapark, школазануркање, тенискиигралишта, целодневнаанимација.

СПА ЦЕНТАР:
Спацентаротнудитурскабања, сауна, масажи, затворенбазен и разнивидовитретманизаубавина.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07.00 - 10.00 Појадок
10.00 - 11.00 Доцен појадок
09.00 - 18.00 Ужина
11.00 - 18.00 Ѓозлеме
13.00 - 17.00 Сладоледи
12.30 - 15.00 Ручек
19.00 -21.30 Вечера
00.00- 06.00 Доцен оброк

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
На располагање се мексикански, турски, рибен, источен и италијански ресторан. Бесплатна услуга еднаш за време на престој.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Слаткарница, сладолед, локални и некои увоз алкохолни пијалоци, минибар услуга со само безалкохолни пијалоци на денот на пристигнување, Интернет агол и неограничено Wi-Fi конекција во некои области на хотелот, аквапарк со 3 слајдови, игри со карти и ТВ , Турска бања, сауна, џакузи, фитнес сала, пинг-понг, кошарка, моторни спортови на вода, мини клуб и игралиште (4-12 години).
Со доплата: Фризер, доктор, сала за состаноци, свежи овошни сокови, изнајмување на автомобил, хемиско чистење, осветлување на тениско игралиште, златар, мини маркет, трговски центар, бутик, продавница за подароци, телефон и факс, перална услуга, медицинска сестра, масажа, пилинг и нега на кожата , опрема за тениско игралиште и фото сервис.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.