Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Aнталија

Ресорт:

Лара

Aеродром:

14 км од аеродром на Анталија .

Сместувачки услови

Сместување со животни:

Не.

Check-in/ Check-out: 

Пријавување по 14:00 ч од денот на пристигнување, а одјавување во 12:00 ч од денот на заминување.

Соби за непушачи:

Забрането пушење во собите.

Плажа

Крпи:

Бесплатно

Лежалки за сонце:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа со песок,200 м оддалечена од хотел.

Должина:

150 м

Диско:

Нема

Детали:

Постои пат помеѓу хотелот и плажата. 
Во зима плажата е достапна во зависност од временските услови.

Услуги

Детски кревет:

Бесплатно

Детски стол во ресторант:

Достапно

Паркинг:

Бесплатно

Mини клуб:

Достапно

Базен:

Достапно

Бербер:

Со наплата

Wi-Fi:

Бесплатно

Лекар:

Со наплата

Детали:

Лекарска услуга со барање. 
Wi-Fi – во лоби, како и во соби со доплата.
Мини клуб за деца од 4-12 год, раб.време10: 00-22: 00 (во зимска сезона до 18:00). 
Бебиситерка на барање, од прилика цена 10 еур на час. 
Детски базен длабок 35цм, отворен во летна сезона.
4 надворешни базени-09: 00-18: 00. 
4 тобогани – од 10: 00-12: 00/14: 00-16: 00. 
Тобоганите не се достапни во зимска сезона.

Спа центар

Хамам:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Maсажа:

Со наплата

Спортови

Mини голф:

Бесплатно

Bилијард:

Со наплата

Сурфање:

Со наплата

Теретана:

Бесплатно

Пинг понг:

Бесплатно

A la carte ресторант/бифе:

Пеперминт  A'la Carte Ресторант-Кинеска и италијанска кујна.
Саликорниа рибен ресторант.
Скара рестотант. 
Отворен од 19: 00-21: 30. Со наплата ,($ 10 / по особа) Однапред резервација.

Бар:

Лоби бар-цел ден достапен.
Клас: 10: 00-00: 00. 
Холихок бар (со доплата): 11: 00-01: 00 (во зимска сезона од 11: 00-00: 00). 
Базен бар 10:00 - 17:00 ч
Бар на плажа 10: 00-18: 00ч 
Бистро Тулип бар 10:00 -24: 00. 
Слаткарница 11: 00-16: 00.

Диетно мени:

бесплатно

Распоред  на оброци во главен ресторант:

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок (Бистро Бар) 10: 00-11: 00, Ручек 12: 30-14: 30,вечера 18: 30-21: 00, ноќна закуска(Бар Бистро) 23: 00-00: 00. Бифе. 
Во текот на денот, ужините и закуските се служат на базен и плажа бар од 11: 00-18: 00ч

Концепт на хотел:

All Inclusive

Детали:

Концептот на хотелот "All inclusive" е од 10: 00-00: 00ч, вклуча локални и безалкохолни пијалоци, сладолед. 
Екстра со доплата: свежо цедени сокови, увозни пијалоци, флаширани вина.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.