Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Ресортот е еден од посебните места каде се спојуваат песоците и природата. Средоземното море и плажата се на само 2 минути пешачење. Аеродромот на Анталија е оддалечен 40 км, центарот на Анталија 30 км и центарот на Кемер 9 км.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Главниот ресторан сервира турска кујна помешана со интернационална храна, вклучувајки доручек, доцен доручек, ручек, вечера, сладолед, овошје и пијалоци. Се е подготвено од искусни шефови на кујни. На располагање се и барови и а ла карт ресторани. Барот на плажа нуди популарни коктели. Крпи, лежалки, полн минибар на пристигнување и интернет се услуги вклучени во услугата.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Со 286 соби и 634 легла, Кармир посветува огромно влијание на комфорот и дава посебно значење на секој детал. Секоја соба има сопствен балкон или тераса со планински поглед или поглед на море.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелот е сместен на 90 м, 2 минути пешачење од приватната камчеста плажа. Има лежалки, чадори и крпи. Може да се ужива во базените на отворено и затворено, вклучувајќи и базен со водни лизгалки и простор за деца.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Кармир располага со сопствен фитнес центар и нуди пилатес и јога тренинг, тениско игралиште, пинг понг, сурфање на ветер, кајакарство, моторни спортови (параглајдерство, скијање на вода со доплата), и има и мини клуб и детски клуб за деца. Вечерна забава и шоуа се организираат секојдневно.

СПА ЦЕНТАР  : 
Спој на здравје, естетика и освежување, Кармир Ресорт и Спа овозможува искуства во уникатна атмосфера со професионален тим. Обезбедени се соби за масажи, соби за нега на кожа, турска бања, сауна, парна бања, шок туш, соба за релаксација, топол внатрешен базен и комплетно опремен фитнес центар.
 
 
 
www.karmirhotel.com/tr/

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
12:00 - 16:00 Палачинки
13:00 - 16:00 Мали оброци
12:30 - 14:00 Ручек
19:00 - 21:00 Вечера
23:00 - 00:00 Ноќно бифе
Некои локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7. Мини барот во соба е се полни само на пристигнување.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Италијански ресторан (со доплата) и отомански ресторан (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Парна бања, сауна, базени, паркинг, интернет во лоби, сеф, дискотека, одбојка на плажа, анимации за деца и возрасни, аеробик, фитнес центар, амфитеатар, тобогани, тениско игралиште, кошарка, пикадо, пинг понг, мини клуб, детски базен, мини базен.
Со доплата: Масажи, павилјони, хемиско чистење, соба за состаноци, соба за игри, рента на автомобили, фризер, перална, телефон и факс, доктор, пилинзи, спа третмани, билијард, бебиситер.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.