Ново пребарување

Држава:               

Турска

Област:

Аланиа

Ресорт:

 Инчекум

Аеродром:

 95 km до аеродромот во Анталија

Услови за сместување

Сместување со миленичиња:                

Не е дозволено

Check-in/ Check-out: 

Стандард  пријавување  е  од  14:00. ч  на денот на  пристигнувањето   и  одјавување   од   соба  во  12:00 ч  на  денот   на  заминување.

Соби за нe пушачи:

Пушењето не  е дозволено во соба

Плажа

 Крпи  за плажа:                  

Бесплатно

Лежалки  на плажа:  

Бесплатно

Лежалки –душеци:

Бесплатно

Чадори  за сонце:

Бесплатно

Плажа:

Песочна и ситни камчиња.

Должина:

300 m

Влез во  море:

Песочна  со  камчиња

Детали:

Крпи се даваат со депозит

Услуги

Детско креветче:

Бесплатно

Детско столче за хранење: 

Достапно

Амфитеатер:

Бесплатно

Мини клуб:

Достапно

Базен:

Достапно

Бербер:

Се наплаќа

Ви-фи:

Бесплатно

Рента кар

Се наплаќа 

Детали:

Wi-Fi бесплатно  во фоајето, во снек бар и во Лоби  бар.
Докторски услуги по барање.
Мини-клуб за деца на возраст од 4 до 12 години, работно време од 10: 00-12: 00ч  и од 14: 00-16: 30ч.

Спа центар    

Амам:

       Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Масажа:

Се наплаќа

Спорт и рекреација

Кошарка:  

Бесплатно

Билијард:

Се наплаќа

Сурфање:

Се наплаќа

Теретана:

Бесплатно

Пинк понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Одбојка:

Бесплатно

Спорт на вода:

Се наплаќа

 

A la carte ресторани / бифе:

Работно време на рестораните: 19:00 - 22:00. 
Со резервација. 
Можеби една бесплатна посета во ресторанот.

Бар:

Лоби Бар 10:00 - 00:00. 
Бар во базен 10:00 - 5:00. 
Снек Бар 10:00 - 18:00.

Диетален мени:

Бесплатен.

Работно време на главниот ресторан

Појадок 07:00 - 10:00, доцен појадок 10:00 - 10:30, ручек 12:30 - 14:00, закуски (во Снек Бар) 12:00 - 16:00, вечера 19:00 - 21:00, ноќни закуски 00:00 - 01:00. Бифе.

Концепт:

All Inclusive

Детали:

"All Inclusive" концептот важи од 10:00 до 00:00, вклучува локални алкохолни и без-алкохолни пијалоци (фанта, кока кола, спрајт, вода, пиво, вино, водка, џин, виски), сладолед.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.