Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион

Аланија

Ресорт

Конакли

Аеродром

75 км

Центар

55 км


Сместување:

Сместување со миленичиња

Не

Соби за непушачи

non-smoking rooms


Плажа:

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа

Приватна плажа

Забава:

Диско

Бесплатно

Ноќни програми

Има

Денска активност

Има

Дополнителна информација

Тимот на анимација се состои од 5 лица

Инфраструктура:

Амфитеатар

Има

Услуга за фотографија

Се наплаќа

Доктор

Се наплаќа

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Шопинг центар

Се наплаќа

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнителна информација

Доктор на барање.

Услуги за деца:

Детско креветче

Се наплаќа

Анимација

Има

Игралиште

Има

Мини клуб

Има

Базени

Има

Дадилка

Се наплаќа

Количка

Се наплаќа

Детски ресторан

Има

Базени:

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

СПА:

СПА Центар

Се наплаќа

Турска бања

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт:

Билјард

Се наплаќа

Кошарка

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

Одбојка

Бесплатно
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.