Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Лонг Бич Хармони се наоѓа на растојание од 90 км до меѓународниот аеродром во Анталија. Аланија, омиленото турско место за летување е на 20 километри.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Хотелот е отворен во 2014 година, се простира на површина од 18.000 м2, се состои од два до седум ката и 241 соби вкупно. Достапни се стандардни, фамилијарни соби и апартмани, целосно опремени и модерни.

УСЛУГА: ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан има концепт на шведска маса за сите оброци: доручек, ручек, вечера и доцна вечер. Некои увозни пијалоци се вклучени во ултра системот заедно со сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци. Достапна е а ла карт вечера по мени. Сладолед, ѓозлеме, кафе, колачиња, коктели и закуски исто така се вклучени.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Хотелот ја нуди една од најубавите песочни плажи на Медитеранот со должина од 600 метри. Лежалки, чадори и пешкири се достапни на базенот и на плажа бесплатно.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Лунапарк, ноќен клуб, фитнес центар, спа центар, мини фудбалско игралиште, спортови на вода, аеробик, одбојка на песок, кошарка, пинг понг, 2 тениски игралишта, интернет кафе, Аквапарк, базени, џакузи, соба за игри, детско игралиште, салон за убавина.

СПА ЦЕНТАР:
Спа центарот нуди: турска бања, сауна, парна соба, простории за одмор, џакузи, ВИП сали за масажа, класични сали за масажа, мов терапии, арома соба, соби за нега на кожата, таи масажа и фитнес центар надгледуван од спортски тренер.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07.00 - 10.00 Појадок
10.00 - 11.00 Доцен појадок
11.30 - 16.15 Бар на плажа
11.35 - 17.00 Ѓозлеме
12.30 - 14.30 Ручек
14.30 - 16.30 Сладоледи
19.00 - 21.00 Вечера
23.30 - 00.30 Доцна вечера
Мини барот во соба на пристигнување се полни со кока кола, сок, минерална вода, а секој ден се дополнува само со вода.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш за време на престој.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно
: Сауна, турска бања, влез во дискотека, аквапарк, одбојка на плажа, фитнес, кану, пинг-понг, затворен базен, мини клуб, тениско игралиште, анимација.
Со доплата: Доктор, фризер, мини маркет, салон за убавина.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.