Ново пребарување

Положба 

Хотелот се наоѓа во областа Kızıagac, 10км оддалечен од Манавгат и 75 км од аеродромот во Анталија. 

Услуга 

Ултра Се Вклучено – шведска маса за појадок, ручек, вечера, ужина наутро, попладне и вечерните часови, сите локални и некои увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци од 09.00 – 24.00 часот, во Диско клубот до 02:00 часот, сладолед во одредени часови, A’la Carte ресторани со претходна резервација еднаш за време на престојот. НЕ Е ВКЛУЧЕНО: сите останати увозни пијалоци, сите видови флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, луксузни пијалоци, свежо цедени сокови, наргиле, послуга во соба. 

Сместување

Вкупен број на соби во главна зграда 201 и 58 соби во клубски дел од хотелот. Главна зграда: стандардни соби (30m², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице), Фамилијарни соби (36m², две спални соби одвоени со лизгачка врата, едно купатило, макс. 2+2 лица) и 3 соби за хендикепирани лица. Во клубски дел од хотелот: стандардни соби (23m², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице), фамилијарни соби (36m², две одвоени спални соби, во некои соби има кревети на спрат за деца, едно купатило, макс. 2+2 лица). Сите соби се со купатило со када, туш, фен, централна клима во главна зграда и сопствени клима уреди во собите во клубскиот дел, телефон, сеф, мини бар (безалкохолни пијалоци, вода, пиво), електричен бокал и сет за кафе и чај, сателитска ТВ и музички канали, ламинат на подот во собите во главна зграда и плочки во собите во клубскиот дел, балкон. Бесплатна WI- FI интернет конекција. 

Плажа 

Хотелска приватна плажа, песочна, со лежалки, чадори, душеци за лежалки и пешкири кои се бесплатни. 

Спорт и забава 

Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, лизгалки на води, фитнес центар, Турска бања, сауна, парна бања, тениски терени, одбојка на плажа, кошарка, пинг понг, мини фудбал. ДОПОЛНИТЕЛНО СЕ НАПЛАТУВААТ: спортови на вода, масажа, осветлување за тениски терени, билјард, компјутерски игри, школа за нуркање. Забавни програми во текот на денот и вечерните часови. Мини клуб за деца од 04 – 12 години, детско игралиште. 
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.