Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Аланија

Област:

Конакли

Аеродром:

110 км

   

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

Не се достапни.

Споени соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Со доплата.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камења.

Влез во море:

Песок и камчиња.

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Забавни перформанси.

Дневни активности:

Спорт и релаксација.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 5-10 луѓе.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза / Американ Експрес.

Паркинг:

Бесплатен.

Интернет:

Се наплаќа.

Детали:

Достапен е доктор по потреба.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Детали:

Детски дел во базенот на отворено и базенот на затворено.
Мини клуб за деца од 7 до 12 години.
Бебиситер на барање.

Базени

Базен на затворено:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

3 базени на отворено (со свежа вода) со површина од 340, 200 и 100 м2.
1 базен на затворено (со свежа вода, греен во зима) со површина од 32 м2.
2 тобогани за возрасни и 2 за деца.
Базенот на отворено со тобогани работи согласно временските услови.

Спа центар

Спа центар:

Со доплата.

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Кошарка:

Бесплатно.

Билјард:

Со доплата.

Нуркање:

Со доплата.

Мини фудбал:

Бесплатно.

Сурфање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

1 тениско игралиште со тврда површина. Реквизитите и осветлувањето се наплаќаат.

Барови:

Лоби бар 10:00-18:00. 
Гарден бар 10:00-23:00. 
Бар во ресторан. 
Снек бар 11:00-16:00. 
Диско бар (со доплата) 23:00-02:00.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:30-10:00, ручек 12:30-14:00, вечера 19:00-21:00, доцна вечера 23:00-24:00. Шведска маса. Мали оброци се достапни во снек барот преку ден.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Детали:

Концептот функционира од 10:00 до 23:00 часот, и вклучува локални и одредени увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци (водка, џин).
Со доплата: Свежо цедени сокови, увозни пијалоци, Турско кафе.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.