Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Сиде

Ресорт:

Koмкој

Aеродром:

65км од аеродром на Анталија.

Сместувачки услови

Сместување со животни:

 Не .

Check-in/ Check-out: 

Пријавување во соба по 14:00 часотна денот на пристигнување. 
Одјавување од соба во 12:00 часот на денот на заминување.

Соби за непушачи:

Пушењето не е дозволено во собите.

Плажа

Крпи:

Бесплатно

Лежалки за сонце:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа со песок.

Трансфер до плажа:

Бесплатно

Диско:

Бесплатно

Детали:

Плажата е оддалечена 750 м од хотел.Автобусот за на плажа е на секој 15-20 мин (09: 00-17: 50).

Услуги

Детски кревет:

Бесплатно

Детско столче во ресторант:

Достапно

Паркинг:

Бесплатно

Mини клуб:

Достапен

Базен:

Достапен

Бербер:

Со доплата

Перална:

Со доплата

Wi-Fi:

Бесплатно

Детали:

Мини клуб за деца од 4-12 години, работно време 10.00-12.00 / 14.00-17.00. 
Изнајмување на количка има можност.
Надворежна игротека.

Спа центар

Хамам:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Mасажа:

Со доплата

Спортови

Mини голф:

Бесплатно

Билијард:

Со доплата

Сурфање:

Со доплата

Теретана:

Бесплатно

Понг-понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Одбојка:

Бесплатно

Водени спортови:

Со доплата

A la carte ресторанти / бифе:

Oтомански Ресторант (Tурска кујна) и Италијански Ресторант. 
рабо.време од 19:00 to 21:00, предходно направена резервација. 
Можност за една посета на истите  бесплатно.  

Бар:

бар во лоби раб.време 10: 00-24: 00. 
Базен бар од 10: 00-24: 00. 
Плажа бар: 10: 00-18: 00

Диетно мени:

Бесплатно

Работно време на главниот ресторант:

Појадок 07:30 - 10:00, доцен појадок 10:00-10:30, ручек12:30-14:00, вечера 19:00-21:00, доцна вечера  23: 30-00: 00 Бифе услуга.Во текот на денот закуските се во Снек барот и барот на плажа. 

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Концептот на хотелот "All inclusive" раб.време од 10:00 - 00:00, вклучува и неалкохолни и алкохолни пијалоци од локален карактер.Екстра со доплата  сите увозни пијалоци, Турско кафе, како и флаширани пијалоци.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.