A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: A non well formed numeric value encountered

Filename: controllers/index.php

Line Number: 551

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2019

Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Кемер

Област:

Гојнук

Аеродром:

50 км

   

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

2 стандардни соби.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна песочна плажа со камчиња (на 180 метри оддалеченост од хотелот).

Влез во море:

Песок и камчиња.

Детали:

Постои пат помеѓу плажата и хотелот. Нема подземен премин.
Смена на крпи за на плажа чини 1 евро.

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни

Детали:

Анимациониот тим се состои од 12 луѓе. Почнува со работа од 1 Мај.

Инфраструктура

Доктор:

Со доплата.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Достапен доктор по потреба. Интернетот е бесплатен во лоби и во соба.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Дадилка:

Со доплата.

Детали:

Базени на отворено и затворено. 
Мини клуб за деца од 5 до 12 години со работно време од 10:00 до 12:00 и од 14:00 до 17:00 часот. 
Бебиситер за околу 10 евра на час.

Базени

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

2 базени на отворено, 870 м2 и 60 м2 (без греење).
1 базен на затворено, од 45 м2 (без греење).
2 тобогани за деца и 2 за возрасни со работно време: 10:00-12: 00 и 14:00-16:00.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Кошарка:

Бесплатно.

Изнајмување велосипеди:

Со доплата.

Билијард:

Со доплата.

Мини фудбал:

Бесплатно.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Со доплата.

Пинг понг:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

1 тениско игралиште со цврста површина. Реквизитите и осветлувањето се доплаќа.

А ла карт ресторани:

Италијански ресторан (10 евра по лице). Работи 3 дена во неделата од 19:00 до 21:00 часот. 
Потребна е резервација. Ресторанот има дрес код.

Барови:

Лоби бар: 10:00-22:00. 
Снек бар: 12:00-16:00. 
Бар на плажа: 10:00-17:00. 
Бар на базен: 10:00-24:00. 
Диско бар: (со доплата) 23:00-02:30.

Диетално мени:

Бесплатно.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:00, вечера 19:00-21:30, доцна вечера 23:00-00:00. Шведска маса. Снек барот служи мали оброци во текот на денот.

Концепт:

All Inclusive

Вегетаријанска храна:

Бесплатно.

Детали:

Концептот е валиден од 10:00 до 00:00, о вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.
Со доплата: Свежо цеден сок, увозни пијалоци, флаширани пијалоци, сладолед.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.