Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Сиде

Ресорт:

Колакли

Aеродром:

45км од аеродром на Анталија.

Сместувачки услови

Сместување со животни:

Не

Check-in/ Check-out: 

Пријавување по 14:00 ч на денот на пристигнување, а одјавување по12:00ч од денот на заминување.

Соби за непушачи:

Пушењето не е дозволено во соби.

Плажа

Крпи:

Бесплатно

Лежалки за сонце:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена со песок

Вечерни програми: 

Да

Влез во море:

Песок

Детали:

9 особи, во аниматорскиот тим, руски спикери.

Услуги

Детски кревет:

Бесплатно

Детски стол во главен ресторант:

Достапно

Паркинг:

Бесплатно

Mини клуб:

Достапно

Базен:

Достапно

Берберница:

Со наплата

Wi-Fi:

Бесплатно

Лекар:

Со наплата 

Детали:

Wi-Fi  во лоби.
2 надворешни базени. 
Мини клуб за деца од 4-12 години , отворено од  09: 00-19: 00 (Руски аниматори).
2 отворени базени со свежа вода и 1 со морска вода (не затоплен)
1 внатрешен базен со свежа и 1 со морска вода, не затоплен 
2 тобогани, раб.време10: 00-12: 00/14: 00-16: 00.

Спа центар

Хамам:

Бесплатно

Сауна:

Бесплатно

Mасажа:

Со наплата

Спортови

Фудабал:

Со наплата

Билијард:

Со наплата

Сурфање:

Со наплата

Теретана:

Бесплатен

Пинг-понг:

Бесплатен

Одбојка на плажа:

Бесплатен

Водени спортови:

Со наплата

A la carte ресторанти и бифе :

Турски ресторант, Медитерански  ресторант.
Работни часови  19: 00-21: 00. 
Можност за една посета бесплатно во текот на една недела во еден од нив.Резервација на барање.

Бар:

Лоби бар нон-стоп отворен. 
Бар на плажа10: 00-18: 00. 
Сонет бар 10: 00-24: 00. 
Гасел бар 10: 00-16: 00. 
Епок бар  17: 00-24: 00. 
C & C бар 16: 00-24: 00. 
Диско бар, со наплата, 23: 30-02: 00.

Диетно мени:

Bесплатно

Распоред на оброци во главен ресторант:

Појадок 07: 00-10: 00, доцен појадок 10: 00-12: 00, ручек 12: 00-14: 30, ужина15: 00-17: 00, вечера19: 00-21: 00 , ноќни закуски  23: 00-01: 00/01: 00-07: 00.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Детали:

Концептот на "Ultra All Inclusive" е нон стоп на услуга, вклучува и локални пијалоци, како и некои странски пијалоци.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.