Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Ројал Гарден Селект е сместен во Конакли-Аланија, на периферијата на планината Таурус, во непосредна близина на брегот. Аеродромот во Анталија е оддалечен 110 км, а центарот на градот 14 км.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Услугата е достапна од 07 часот наутро до 00:30 по полноќ. Концептот вклучува алкохолни и безалкохолни пијалоци, коктели и топли напитоци. Хотелот располага со 6 ресторани – 2 главни, 4 А ла карт (со резервација и по посебно мени) и вкупно 5 барови. Доручек, ручек и вечера се служат во главните ресторани по принцип на шведска маса и интернационална кујна. На барање, овозможено е и беби мени.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот располага со вкупно 418 соби, распределени во Селект и Суит згради. Воглавно се делат на фамилијарни свити, брачни соби и економски соби. Комплетно се опремени и модерно декорирани.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Плажата се наоѓа во близина и од хотелот ја двои улица и хотел во првиот ред. Ројал Гарден Селект располага со 8 базени, 4 за возрасни, 3 за деца и 1 Спа базен. 4 од базените се сместени во Аквапаркот кој вклучува и тобогани за деца и возрасни.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Овозможени се мини клуб за забава и рекреација на деца, воден парк, вечерна забава, водни спортови, детско игралиште и соба за игри (пикадо, билијард и пинг-понг).

СПА ЦЕНТАР :
Спа центарот располага со Турска бања, сауна и соби за масажа и ги нуди со доплата.

 

http://www.royalgarden.cc

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 18:00 Бар на плажа
10:00 - 24:00 Лоби бар
10:00 - 24:00 Блу бар
12:30 - 14:00 Ручек
19:00 - 21:00 Вечера
Достапно е вегетаријанско мени. На барање, се подготвува и бебешка храна.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се италијански, ресторан за морска храна, кинески и турски ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Базени, фитнес центар, анимација и забава, пикадо, пинг понг, интернет во јавните простории, паркинг.
Со доплата: Интернет во соба, спа третмани, амам, сауна, масажи, спортови на вода, билијард.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.