Ново пребарување

Држава

Турција

Регион

Аланија

Ресорт

Конакли

Аеродром

120 км

 

500 м до Конакли

Плажа

Пешкири

Бесплатно

Лежалки

Бесплатно

Душеци

Бесплатно

Чадори

Бесплатно

Плажа

Приватна плажа со песок и камчиња

Влез во море

Песок и камчиња

Забава

Диско

Бесплатно

Ноќни програми

Има

Денска активност

Има

Дополнителна информација

Тимот на анимација се состои од лица кои зборуваат на руски јазик.

Инфраструктура

Амфитеатар

Има

Доктор

Се наплаќа

Размена на валута

Има

Бербер

Се наплаќа

Перење алишта

Се наплаќа

Продавници

Има

Хотелот прима кредитни картички

Master Card, Visa

Паркинг

Бесплатно

Рентакар

Се наплаќа

Internet corner

Се наплаќа

Wifi

Бесплатно

Дополнтелна информација

WI-Fi - во лоби, бесплатно. Доктор на барање.

Услуги за деца

Детско креветче

Бесплатно

Столче во ресторанот

Има

Игралиште

Има

Мини Клуб

Има

Базени

Има

Садови за деца

Нема

Количка за бебе

Се наплаќа

Дадилка

Нема

Дополнителна информација

Мини клуб за деца од 4 до 12 години, работно време: од 10: 00-12: 00 и од 15: 00-17: 00. Изнајмување на количка (количината е ограничена).

Базени

Внатрешен базен

Има

Надворешен базен

Има

Тобогани

Има

Дополнителна информација

2 надворешни базени.
тобогани оф 10: 00-12: 00 и од 15: 00-17: 00.
1 внатрешен базен (работи и во зимска сезона).

СПА

Амам

Бесплатно

Сауна

Бесплатно

Масажа

Се наплаќа

Спорт

Билјард

Се наплаќа

Теретана

Бесплатно

Пинг-Понг

Бесплатно

Одбојка

Бесплатно

Спортови на вода

Се наплаќа

A la carte ресторани / бифе:

Италјански ресторан, Рибен Ресторан, Кинески ресторан, Турски ресторан.
Работно време 19: 00-21: 00.
Со претходна резервација.
Можна е бесплатна посета на еден од рестораните (за престој од една недела).

Бар:

Lobby bar 10: 00-24: 00.
Blue Bar 10: 00-24: 00.
Beach bar 10: 00-18: 00.
Disco bar 24: 30-07: 00.
Green Bar 20: 00-24: 00.

Диетален мени:

Бесплатно

Работно време на главниот ресторан:

Селект ресторан и Суит Ресторан:
Појадок 07: 00-10: 00, ручек 12: 30-14: 00, вечера 19: 00-21: 00, закуски 24: 00-07: 00.
Во тек на денот (10: 00-17: 00) грицки се служат во Snack Restaurant.

Концепт

UAI

Вегетаријанска храна

Бесплатно

Дополнителна информација

"Ultra all inclusive" важи 24 часа, вклучува локални пијалоци, некои увезени пијалоци.
Се наплаќаат: некои увезени пијалоци, некои коктели.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.