Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Белек

Област:

Богазкент

Аеродром:

40 км

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

3 стандардни соби.

Споени соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Платформа:

1 дрвена платформа, 40 метри долга.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камчиња.

Влез во море:

Песок и камчиња.

Детали:

Плажата во зимски период функционира согласно временските услови.

Забава

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 3 луѓе. Хотелот има тивка анимација и е достапна од 1 Мај.

Инфраструктура

Доктор:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување на автомобили:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Бесплатен интернет во лоби и во соба.
Достапен е доктор по потреба.

Базени

Греен базен:

Достапен.

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Информации за базените и тобоганите:

1 базен на отворено со свежа вода, без греење, со 3143 м2 површина.
1 базен на затворено со свежа вода, загреан од 1 Ноември до 31 Март со 140 м2 површина.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Кошарка:

Бесплатно.

Изнајмување велосипеди:

Со доплата.

Нуркање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

1 тениско игралиште со цврста површина, рекети и топчиња бесплатно, осветлување со доплата.
Не се достапни часови по тенис.
Водните спортови не се достапни во зимска сезона.

А ла карт ресторани:

Кулинариум: Интернационална кујна. 
Рибен ресторан (не работи во зимска сезона). 
Потребна е резервација. Работно време: 19:00-21:30. 
Рестораните се отворени 6 дена во неделата.
Можна е една бесплатна посета во рок од минимум 7 ноќи.

Барови:

Панорама лоби бар: Работи постојано / Во зима работи од 08:00 до 24:00. 
Бар на базен: 10:00-24:00 (во зимски период работи од 09:00–17:00). 
Сансет бар на плажа: 10:00-24:00 (не работи во зимска сезона). 
Ланџ бар: 16:00-24:00.

Диетално мени:

Бесплатно.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:30, мали оброци (во снек ресторан) 12:30-18:00, вечера 18:30-21:00, доцна вечера 23:00-24:00. Шведска маса.

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Концептот е валиден од 10:00 до 24:00, вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.
Со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови, енергетски пијалоци.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.