Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Аланија

Област:

Конакли

Аеродром:

110 км

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

4 стандардни соби.

Споени соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камчиња.

Влез во море:

Песок и камчиња.

Забава

Вечерни програми:

Забавни програми.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 10 луѓе.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување на автомобили:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Достапен е доктор по потреба. Интернетот е бесплатен во лоби.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Детали:

Мини клуб за деца од 4 до 12 години, со работно време од 10:00-12:00 / 15:00-17:00.

Базени

Базен на затворено:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

2 базени на отворено со свежа вода (без греење), со 950 м2 и 250 м2.
1 базен на затворено (без греење) со 120 м2.
3 тобогани, со работно време: 10:00-12:00 и 15:00-17:00.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Кошарка:

Бесплатно.

Нуркање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

1 тениски терен, осветлувањето се наплаќа (околу 20 долари за час), рекетите и топчињата се изнајмуваат со депозит (околу 20 долари).

А ла карт ресторани:

Рибен ресторан, Турски ресторан, Скара ресторан. Работно време: 19:00-21:00. Потребна е резервација. Можна е една бесплатна посета во еден од рестораните.

Барови:

Лоби бар: 10:00-24:00. 
Pool Bar: Работи постојано. 
Гарден бар: 12:30-14:00 / 19:00 -21:00. 
Бар во ресторанот: 12:30-14:00 / 19:00 -21:00. 
Снек бар: 14:00-17:00. 
Бар на плажа – Работи постојано. 

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:30-10:00, доцен појадок 10:00-10:30, ручек 12:30-14:00, ужина 12:00-16:00, чај и благо 16:00-17:00, вечера 19 :00-21:00, ноќна закуска 23:00-00:00.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Вегетаријанска храна:

Бесплатно.

Детали:

Концептот функционира постојано и вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.
Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.