Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Кемер

Област:

Кемер

Аеродром:

55 км

   

Услови за сместување

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

5 стандардни соби

Споени соби:

Не се достапни.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Платформа:

1 дрвен мост

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна песочна плажа со камчиња.

Влез во море:

Камчиња.

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Достапни.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 16 луѓе..

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Кино:

Бесплатно.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување на автомобил:

Со доплата.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Достапен е доктор на барање.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Градинка:

Бесплатно.

Изнајмување бебешка количка:

Бесплатно

Дадилка:

Со доплата.

Детали:

Мини клуб за деца од 4 до 12 години, со работно време од 10:00 до 12:30 и од 14:00-16:30 часот. 
Бебиситер на барање, се наплаќа околу 25 еур за час.
Изнајмувањето на бебешка количка се врши со претходна најава.
Во главниот ресторан можете да користите блендер и микробранова за подготовка на бебешка храна.

Базен

Базен на затворено:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

1 базен на отворено, 2100 м2, без греење.  
1 базен на затворено, 500 м2, греен во зимска сезона.
3 тобогани, со работно време.

Спа центар

Спа центар:

Со доплата.

Амам:

Бесплатно.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Кошарка:

Бесплатно.

Билијард:

Со доплата.

Куглање:

Со доплата.

Нуркање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

1 тениско игралиште со цврста површина, осветлување и реквизити бесплатно. Не се одржуваат тениски часови.

А ла карт ресторани:

Азиски ресторан: 19:00-21:30. 
Рибен ресторан: 19:00-21:30. 
Италијанска кујна: 19:00-21:30. 
Турски ресторан: 19:00-21:30. 
Потребна е резервација. 
Можна е една бесплатна посета во секој од рестораните за време на престојот.

Барови:

Лоби бар – Работи постојано. 
Бар на базен - 10:00-24:00. 
Ноќен клуб - 24:00-02:00.

Диетално мени:

Бесплатно.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:30, вечера 19:00-21:30, ноќна закуска 00:00-01:00. Шведска маса. Во текот на денот, снек барот служи мали оброци од 12:00 до 16:00) часот, чај и колачиња во Лоби бар од 16:00 до 18:00 часот.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Вегетаријанска храна:

Бесплатно.

Детали:

Концептот функционира постојано и вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, одредени увозни пијалоци и сладолед. Со доплата: Одредени увозни пијалоци.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.