Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Кемер

Област:

Текирова

Аеродром:

70 км

Оддалеченост од центар:

17 км до Кемер

Карактеристики на сместувањето

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

5 стандардни соби.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Платформа:

Една дрвена платформа.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камчиња.

Должина:

140 метри.

Влез во море:

Камчиња.

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Вечерна анимација.

Дневни активности:

Достапни.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 18 луѓе.

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Банкомат:

Достапен.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Интернет:

Бесплатен.

Детали:

Достапен доктор по потреба. Интернетот е бесплатен во хотел и во соба.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Бебешки колички:

Со доплата.

Дадилка:

Со доплата.

Детали:

1 надворешен и 1 внатрешен базен. 
Мини клуб за деца од 4 до 11 години, со работно време од  10:00-12:30 и 14:30-17:00 часот. 
Бебиситер на барање, со доплата околу 15 долари на час. 
Изнајмување бебешка количка за околу 3 долари на ден. 
Надворешно и внатрешно игралиште. 
Во главниот ресторан можете да користите блендер, микробранова и притоплувач за бебешка храна.

Базени

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

1 надворешен базен со свежа вода, без греење, со површина од ​​1810 м2. 
1 внатрешен базен со свежа вода, греен на почетокот и на крајот од летната сезона (отприлика Април и Октомври).
Аквапарк од ​​4000 m2, со капацитет за максимум 2000 луѓе, со 22 типови на тобогани, за деца и возрасни.
За деца – Тематски воден парк со интерактивни игри, фонтани, кофи, лизгалки и разни водни атракции.

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Џакузи:

Со доплата.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Детали:

Спа центарот работи од 08:00-20:00 часот.

Спорт

Нуркање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

А ла карт ресторани:

Италијански ресторан, Кинески ресторан, Медитерански ресторан, Турски ресторан.

Работно време од 19:00-21:30. Посетата на рестораните се наплаќа и потребна е резервација.

Барови:

Лоби бар - 08:00-01:00 часот. 
Бар на базен - 10:00-17:00 часот. 
Кју Лонџ Бар - 20:00-24:00 часот.

Диетално мени:

Бесплатно.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-11:00, ручек 12:30-14:30, чај и благо (во Лоби) 17:00-18:00, вечера 19:00-21:30, доцна вечера 23:30-00:30. на шведска маса. 
Снек бар: Мини оброци од 12:00 до 16:00 часот.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Детали:

Концептот е валиден од 08:00 до 01:00 часот, и вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, одредени увозни пијалоци, сладолед (во одредени часови). Со доплата: Свежо цедени сокови, одредени локални и увозни пијалоци.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.