Ново пребарување

Држава:

Турција

Регион:

Кемер

Област:

Гојнук

Аеродром:

46 км

Оддалеченост од центар:

6 км до Кемер

   

Карактеристики на сместувањето

Домашни миленици:

Не е дозволено.

Соби за лица со инвалидитет:

3 стандардни соби.

Соби за пушачи:

Пушењето во соба е забрането.

Плажа

Крпи:

Бесплатни.

Лежалки:

Бесплатни.

Душеци:

Бесплатни.

Платформа:

Една дрвена платформа.

Чадори:

Бесплатни.

Плажа:

Приватна плажа со песок и камчиња.

Должина:

70 метри.

Влез во море:

Камчиња.

Забава

Дискотека:

Бесплатно.

Вечерни програми:

Вечерна анимација.

Дневни активности:

Спорт и релаксација на плажа и базен.

Детали:

Анимациониот тим се состои од 15 луѓе (во висока сезона).

Инфраструктура

Амфитеатар:

Достапен.

Доктор:

Со доплата.

Менувачница:

Достапна.

Бербер:

Со доплата.

Перална:

Со доплата.

Салон за убавина:

Со доплата.

Продавници:

Достапни.

Кредитни картички:

Мастер кард / Виза.

Паркинг:

Бесплатен.

Изнајмување на автомобили:

Со доплата.

Интернет:

Со доплата.

Детали:

Достапен доктор по потреба.

Поволности за деца

Детско креветче:

Бесплатно.

Детски столчиња во ресторан:

Достапни.

Игралиште:

Достапно.

Мини клуб:

Достапен.

Базен:

Достапен.

Бебешки колички:

Бесплатно.

Дадилка:

Со доплата.

Детали:

2 надворешни и 1 внатрешен базен. 
Надворешно и внатрешно игралиште. 
Мини клуб за деца од 4 до 11 години, со работно време од  10:00-17:00 часот. 
Бебиситер на барање, со доплата околу 15 долари на час. 
Изнајмување бебешка количка бесплатно, но во ограничени количини.
Во главниот ресторан можете да користите блендер, микробранова и притоплувач за бебешка храна.

Базени

Внатрешен базен:

Достапен.

Базен на отворено:

Достапен.

Тобогани:

Достапни.

Информации за базените и тобоганите:

2 надворешни базени, без греење, 1400 м2 и 635 м2.
1 внатрешен базен, греен во зима, 130 м2. 
5 тобогани, со работно време од 10:00-12:00 и од 14:00-16:00 часот. Височините работат од 1 Мај (во зависност од временските услови).

Спа центар

Амам:

Бесплатно.

Џакузи:

Со доплата.

Сауна:

Бесплатно.

Масажи:

Со доплата.

Спорт

Нуркање:

Со доплата.

Мини фудбал:

Бесплатно.

Сурфање:

Со доплата.

Теретана:

Бесплатно.

Тенис:

Бесплатно.

Пинг понг:

Бесплатно.

Одбојка на плажа:

Бесплатно.

Водни спортови:

Со доплата.

Детали:

2 тениски игралишта со 2 tennis courts with вештачка трева, осветлување (околу 10 долари за час), рента на опрема (околу 10 долари за час). Нема можност за земање часови по тенис.

А ла карт ресторани:

Отомански: Турска кујна, со работно време од 19:00-21:30 часот (со доплата). 
Медитерански: Со работно време од 19:00-21:30 (со доплата). 
Италијански ресторан: Со работно време од 19:00-21:30 часот (со доплата). 
Рестораните функционираат од 1 Мај до крајот на Септември.
Потребна е претходна резервација.

Барови:

Лоби бар – Работи постојано. 
Бар на базен - 10:00-17:00 ч. 
Снек бар (на плажа) - 10:00-16:00 ч. (пијалоци и мали оброци). 
Снек бар (во клуб делот) - 10:00-16:00 ч. 
Диско бар - 23:00-02:00 ч.

Детско мени:

Бесплатно.

Диетално мени:

Бесплатно.

Оброци во главниот ресторан:

Појадок 07:00-10:00, доцен појадок 10:00-10:30, ручек 12:30-14:30, вечера 19:00-21:30, доцна вечера 11:00-10:30. на шведска маса. Мини оброци во снек баровите во текот на денот. 

Концепт:

Ultra All Inclusive

Вегетаријанска храна:

Бесплатно.

Детали:

Концептот е валиден од 08:00 до 02:00 часот, и вклучува локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, одредени увозни пијалоци, сладолед (во одредени часови). Со доплата: Свежо цедени сокови, одредени локални и увозни пијалоци.


Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.