Ново пребарување

Од аеродром: 33.3 км

Check-in: до: 14:00

Check-out: до 12:00

 • Соби за инвалидски лица
 • Лифт
 • Сеф
 • Интернет
 • Рецепција 24-часа
 • Соба за багаж
 • Безбедност 24-часа
 • Детектори на чад
 • Берберница
 • Домашни миленичиња не се дозволени
 • Фризер
 • Check-in/ -out
 • Центар за убавина
 • Паркинг
 • Приватна плажа
 • VIP check-in/ -out
 • Климатизација на јавни места
 • Тоалет за инвалидски лица
 • Бања за инвалидски лица

АКТИВНОСТИ

 • СПА центар
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Куглање
 • Фитнес центар
 • Надворешен базен
 • Диско
 • Water skiing
 • Wind surfing
 • Sailing
 • Кошарка
 • Билјард
 • Масажа
 • Третмани
 • Турска бања
 • Библиотека
 • Скара
 • Аквапарк
 • Тениско игралиште
 • Сезонски отворен базен
 • Кајакарство
 • Пикадо
 • Jet skiing
 • Одбојка
 • Table tennis
 • Аеробик
 • Лежалки
 • Чадори
 • Забава
 • Театар
 • Внатрешен базен (загреан)
 • Banana boat
 • Pedal boating
 • Јавна бања

УСЛУГИ

Услуга во соба, изнајмување на кола/велосипед, факс/фотокопирање, проектор, домаќинство, продавници, доктор, услуга за перење алишта, трансфер од аеродром.

Пеглање, клима уред, детско игралиште, минибар, соби со поврзување, тераса, game room, клуб за деца, детски мени, детско столче, детски бифе, тобогани, TV, паркет, дадилка/услуги за деца,  DVDs/ Видеа за деца.

ВКЛУЧЕН КОНЦЕПТ

 • Ресторани
 • Poolside snack bar
 • Прибор за кафе
 • Снек бар
 • Кафе
 • Паб
 • Ресторани со клима уред
 • Вечера
 • Ручек
 • Појадок бифе
 • Специјални диетални мениДиректна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.